Pilulka Selection Bioaktivní selen a zinek 120 kapslí recenze

Bioaktivní selen a organicky vázaný zinek Pilulka Selection posiluje imunitní systém a přispívá k dobrému celkovému zdraví. Do článku jsem připravila recenzi a také informace o jednotlivých složkách doplňku stravy.

DO E-SHOPU ♥
PILULKA.CZ: REKORDNĚ NÍZKÉ CENY NA VYBRANÉ PRODUKTY

♥ Značka Pilulka Selection nabízí značkovou kvalitu za velmi nízké ceny.
♥ Doprava zdarma na nákup od určité výše
♥ Akce a slevy každý měsíc
♥ Rychlé dodání Pilulka Expres nebo Pilulka Box

Obsah

Pilulka Selection Bioaktivní selen a zinek recenze

Doplněk stravy Pilulka Selection obsahuje bioaktivní selen a organicky vázaný zinek. Vitamíny jsou vhodné jedince, kteří potřebují posílit imunitní systém také pro osoby s oslabenou imunitou. Tyto minerály pomáhají ochránit buňky před oxidačním stresem, zlepší kvalitu vlasů, nehtů a pokožky. Bioaktivní selen a zinek není vhodný pro děti do 12 let a těhotné ženy.

Pilulka Selection Bioaktivní selen a zinek

Bioaktivní selen podporuje imunitní systém tím, že neutralizuje volné radikály a přispívá k udržení normální funkce štítné žlázy a udržení kvality spermií. Chrání buňky před oxidačním stresem, a posiluje imunitu. Zinek je nezbytný pro imunitu, buněčný růst, hojení ran, chuť k jídlu a metabolismus makroživin. Má vliv na zdraví pokožky, vlasů a nehtů. Organicky vázaný zinek se snadněji vstřebává a minimalizuje možné nežádoucí účinky. Denně se užívá jedna kapsle – nejlépe je zapít kapsli během jídla. Kapsle jsou středně velké a dobře se polykají. Jsou uloženy v plastové lahvičce se šroubovacím uzávěrem.

Pilulka Selection Bioaktivní selen a zinek 120 kapslí recenze
Pilulka Selection Bioaktivní selen a zinek 120 kapslí recenze

Složení

Kapsle HPMC, rýžový škrob (plnidlo), zinek glukonát (15 mg v 1 kapsli = 150% RHP), lalmin selen (100 mcg v 1 kapsli = 182% RHP, stearan hořečnatý rostlinného původu

Výživová složkaV denní dávce% RVH
lalmin selen15 mg150 %
zinek glukonát 100 mcg182 %

Kde vitamíny koupit

Doplněk stravy značky Pilulka Selection koupíte na Pilulka.cz. Bioaktivní selen a zinek nabízí vynikající poměr ceny a kvality – je levný, kvalitní a denně stačí užívat pouze jednu tabletu. Jedno balení vydrží čtyři měsíce. V lékárně bývají často slevy a akce. Vybrat si můžete kvalitní vitamíny značky Pilulka Selection nebo Aporosa.

Bioaktivní selen a zinek na Pilulka.cz

10 Hodnocení
Pilulka Selection Bioaktivní selen a zinek

Pilulka Selection bioaktivní selen a zinek podpoří imunitu, kvalitu vlasů, nehtů a pokožky. Selen účinně neutralizuje volné radikály a aktivuje imunitní systém. Zinek je důležitý pro správnou funkci imunitního systému, rychlé hojení ran a pro zdravý vzhled pokožky. Jedno balení vydrží 4 měsíce.

Poměr ceny a kvality
10
Jak funguje
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
  • Vynikající kvalita za skvělou cenu
  • Denně stačí užívat jen jednu kapsli.
  • Dobré složení za nízkou cenu
  • Posiluje imunitu a může pomoci zlepšit kvalitu vlasů, nehtů a pokožky.
ZÁPORY
  • Nic
Pilulka Selection Bioaktivní selen a zinek

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart