PDF ZDARMA

PDF zdarma: Zimní ozdobičky z Kinder vajíček (anděl, čert, Mikuláš)

Martínek jednoho dne přišel s tím, že by si přál ozdobit žlutý obal z vajíčka Kinder. Což o to, obalů jsme měli dost, ale jak to udělat, abych vajíčko nemusela zdobit já a aby se na vyrábění podílel co nejvíc? Vytvořila jsem papírové košilky. V článku najdete tip na zimní vybarvování a také PDF zdarma.

Obsah

Co jsme vyrobili

Vytvořila jsem košilky, které děti vybarví, mohou je samy vystřihnout, nebo jim je vystřihnou rodiče, a rodiče je připevní na Kinder vajíčko. Nyní jsme vytvářeli košilky s motivy anděla, čerta a Mikuláše.

PDF zdarma: Zimní ozdobičky z Kinder vajíček (anděl, čert, Mikuláš)
PDF zdarma: Zimní ozdobičky z Kinder vajíček (anděl, čert, Mikuláš)

Pro koho je tvoření určeno

Vybarvování může bavit děti od tří klidně až do sedmi osmi let. Starší děti mohou vyrobit košilku (vybarvit, vystřihnout a nalepit) úplně sami.

Co budete potřebovat

  • PDF k vytištění
  • Pastelky, fixy nebo vodovky (doporučuji vodovky)
  • Nůžky
  • Lepidlo
  • Nůžky na nehty
  • Provázek
  • Kinder vejce

STÁHNOUT PDF

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Doporučuji si den předem nachystat Kinder vajíčka. Do víčka jsem nůžkami na nehty udělala díru, provlékla jsem provázek a udělala uzel tak, aby vzniklo poutko.

PDF zdarma: Zimní ozdobičky z Kinder vajíček (anděl, čert, Mikuláš)
PDF zdarma: Zimní ozdobičky z Kinder vajíček (anděl, čert, Mikuláš)

Košilky jsem vytiskla, děti je vybarvily. Malé děti baví, když rodiče vybarvují také. Děti vybarvovaly svoje a já také svoje. Vystřihla jsem košilky a společně jsme je lepili na vajíčka. Lepení vyžaduje trošku trpělivosti. Pokud budete chtít větší plochu pro natření lepidla, odstřihněte košilku na kratší straně ještě kus od nakresleného okraje.

Poté děti srovnávaly ozdoby – kdo má barevnější, jaká křídla jsou lepší a jaký čert je děsivější. 🙂

Závěrem

Rychlá zábava, která nevyžaduje příliš času na přípravu zaujala hlavně pětiletého Martínka. Ozdobičky se mu líbily a pověsí je na stromeček.

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Tereza Krček

Tereza Máma do deště

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart