PDF ZDARMA

PDF zdarma: Zimní dekorace na okno

Letošní zimní dekorace na okno jsme vyrobili převážně z bílého papíru, který představuje zasněžené domečky i strom. Dekorace jsou snadné na stříhání, aby je  mohly částečně stříhat i malé děti. 

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Co jsme vyrobili

Vytvořili jsme domečky s okénkem a kouřem z komína, stromeček s barevnými ozdobami, žluté hvězdičky i bílý sníh.

PDF zdarma: Zimní dekorace na okno

PDF zdarma: Zimní dekorace na okno

Pro koho je tvoření určeno

Tentokrát jsou dekorace velmi snadné jak na stříhání, tak i na lepení. Martínek ve čtyřech  a půl letech stříhal domeček, zkoušel stříhat také stromek. Filkovi ve třech letech stříhání ještě moc nešlo. Nalepit zvládl vše.

Co budete potřebovat

  • Bílý papír
  • Barevný papír (žlutý na hvězdy + kousky barevných papíru na ozdoby a na okna)
  • Lepidlo
  • Nůžky
  • Nůžky na nehty
  • PDF předlohu (nebo svou fantazii)

Zimní aktivity pro děti

ZIMNÍ PDF V E-SHOPU

Jak na to

PDF jsem vytiskla a společně s Martínkem jsme nastříhali jednotlivé části. Filkovi stříhání moc nešlo, a tak dostal na starost lepení okének do domečků a také lepení stromu.

Výroba těchto dekorací byla velmi snadná, zaměřuje se hlavně na procvičení stříhání a práce s nůžkami u dětí, které rády stříhají. Martínek se velmi soustředil a stříhání ho bavilo.

PDF zdarma: Zimní dekorace na okno

PDF zdarma: Zimní dekorace na okno

PDF zdarma

Níže si můžete stáhnout šablonu, podle které vyrobíte zimní dekorace do oken. V šabloně najdete domeček, dva druhy stromečků (složitější a jednodušší), šablonu na stříhání sněhu a hvězdiček po více kusech pro dospělé nebo starší děti a také šablonu pro menší děti, které mohou stříhat po jedné hvězdě.

PDF KE STAŽENÍ ZDARMA

Závěrem

Zimní dekorace na okno jsou velmi snadné a prvně jsem je koncipovala tak, aby se na stříhání mohly podílet také děti. Dekorace mohou stříhat děti společně s rodiči (my jsme zvolili tuto variantu), starší děti je mohou vystřihnout zcela samy nebo je naopak mohou připravit jen rodiče. Záleží na vás.

PDF zdarma: Zimní dekorace na okno

PDF zdarma: Zimní dekorace na okno

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart