PDF ZDARMA

PDF zdarma zdobení stromečku: Vybarvi, vystřihni a nalep

S dětmi jsme tvořili vánoční ozdobené stromečky. Aktivita je snadná na přípravu a můžete ji dobře využít jako zpestření předvánoční atmosféry. V článku najdete PDF zdarma a také tip na to, jak jej využít.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Co jsme vyrobili a pro koho je tvoření určeno

Z PDF jsme vyrobili barevný stromeček, na kterém jsou nalepené ozdoby. Vybarvovat mohou i malé dvouleté děti, ale primárně je PDF určeno pro děti, které samy stromeček vystřihnou a samy vybarví a nalepí ozdoby, kterými chtějí stromeček dekorovat.

Co budete potřebovat

  • PDF k vytištění
  • Vodovky, pastelky nebo fixy
  • Lepidlo
  • Nůžky
  • (čtvrtka na podlepení – nemusí být)

STÁHNOUT PDF ZDARMA

Pracovní listy Zima banner
Pracovní listy Zima

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

PDF jsem vytiskla. Děti vybarvily stromečky a ozdobičky. Ozdobiček je hodně a děti si mohou vybrat a vybarvit jen některé. Mohou si zvolit svůj styl stromečku – kulaté ozdoby, pruhované ozdoby, perníčky, sušené pomeranče, svíčky, hvězdičky. Velká hvězda je určená na vrchol stromečku.

PDF zdarma zdobení stromečku: Vybarvi, vystřihni a nalep
PDF zdarma zdobení stromečku: Vybarvi, vystřihni a nalep

Malovali jsme vodovkami, ale použít můžete pastelky a fixy. Když byly papíry zcela suché, vystřihli jsme stromeček i ozdobičky a děti podle fantazie ozdobily svoje vánoční stromečky.

Závěrem

Stromeček jsme připevnili na zeď, kde nám dělá hezkou předvánoční dekoraci. Můžete jej připevnit na nástěnku nebo jej magnetem přichytit na lednici.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart