PDF ZDARMA

PDF ZDARMA: Velikonoční překvapení – omalovánka

Pohyblivá omalovánka nadchne všechny malé výtvarníky a výtvarnice. V článku najdete odkaz ke stažení velikonočního vajíčka s kuřátkem ve třech verzích. Hezkou zábavu.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho je PDF určeno

Omalovánku mohou vybarvovat už tříleté děti, i když pro ně bude těžká. Pětileté děti zvládnou vybarvit vejce zcela samy. S vybarvením se můžete inspirovat ve videu nebo na fotografii.

Co budete potřebovat

Pracovní listy Velikonoce

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

PDF vytiskněte, vybarvěte vejce i kuřátko. Prostřední pruh u ohybu by měl mít stejnou barvu (ale nemusí tomu tak být, záleží na fantazii). Pruh je rozdělen na dvě části. V PDF najdete tři varianty vajíček – prázdné, s pruhy, s pruhy a vlnkami. Po vybarvení omalovánku složte podle čar.

PDF K VYTIŠTĚNÍ

Youtube

Závěrem

Omalovánka je pro děti velkou zábavou. Hlavně po složení, kdy se z vajíčka vyklube kuřátko.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart