PDF ZDARMA

PDF ZDARMA: Velikonoční otevírací vajíčko s kuřátkem

Interaktivní omalovánky u nás mají vždy úspěch. Ráda bych vám představila naši první (ještě na vás čeká jedna) interaktivní velikonoční omalovánku. PDF zdarma najdete v článku. Hezkou zábavu.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho je PDF určeno

Malovat zvládnou děti okolo tří let věku. Interaktivní omalovánku si více užijí děti okolo pěti a více let. Děti, které ještě nechodí do školy, budou s dotvořením (stříhání a spojení) potřebovat pomoc dospělého.

Co budete potřebovat

  • PDF k vytištění
  • Pastelky nebo fixy
  • Nůžky
  • Vzorovou sponu na přichycení kol (místo vzorové spony můžete použít patentek nebo zauzlovat provázek – skrze papír provléknout provázek a na každé straně udělat uzlík)
Pracovní listy Velikonoce

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

PDF vytiskněte, vybarvěte vejce i kuřátko. Omalovánku vystřihněte. Vejce v polovině rozstřihněte podle přerušované čáry. Nalepte kuřátko. Poté na každou polovinu vejce udělejte malý otvor na vzorovou sponu a vejce spojte (uvidíte ve videu). Na výběr máte dvě šablony.

PDF K VYTIŠTĚNÍ

PDF ZDARMA: Velikonoční otevírací vajíčko s kuřátkem
PDF ZDARMA: Velikonoční otevírací vajíčko s kuřátkem

Youtube

Závěrem

Omalovánka je pro děti velkou zábavou. Hlavně po složení, kdy se z vajíčka vyklube kuřátko.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart