Vtipná omalovánka ryby potěší malé i trošku starší děti, které navštěvují první stupeň základní školy. Z roztomilé rybičky vznikne dobrou úpravou strašidelná ryba. Nevěříte? Odkaz na stažení PDF najdete níže v článku.

Obsah

Pro koho je tvoření určeno

Omalovánka je určena pro děti, které chodí do školky nebo navštěvují první stupeň základní školy. Dětem okolo pěti let se bude zdát ryba vtipná a rády ji budou přeměňovat.

PDF ZDARMA: Strašidelná ryba omalovánka
PDF ZDARMA: Strašidelná ryba omalovánka
nahoru ↑

Co budete potřebovat

Pracovní sešit Jaro 2
Pracovní sešit Jaro 2

PDF V E-SHOPU

nahoru ↑

Jak na to

PDF jsem vytiskla. Děti vybarvily rybičky. V PDF jsou dvě různé ryby. Lze je vytisknout na jednu A4 nebo je možné tisknout dva listy na jednu A4 – vznikne formát A5. Když byly ryby vybarvené, přehnula jsem papír v místě, kde jsou slabě vyznačené čárky. Strašidelná ryba byla hotová.

PDF ZDARMA: Strašidelná ryba omalovánka
PDF ZDARMA: Strašidelná ryba omalovánka

Omalovánku je možné také vybarvit vodovkami nebo fixami. Záleží jen na vás, co vám bude vyhovovat.

nahoru ↑

Youtube

nahoru ↑

Závěrem

Ryba děti bavila dlouho. Ještě několik dní po tvoření. Děti, které chodí do školky, budou potřebovat s přehýbáním pomoc dospělého. Samy nezvládnou papír správně ohnout. Starší děti na základní škole zvládnou rybu vytvořit zcela samy.

STÁHNOUT PDF ZDARMA

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Tereza Krček

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart