Vtipná omalovánka ryby potěší malé i trošku starší děti, které navštěvují první stupeň základní školy. Z roztomilé rybičky vznikne dobrou úpravou strašidelná ryba. Nevěříte? Odkaz na stažení PDF najdete níže v článku.

Obsah

Pro koho je tvoření určeno

Omalovánka je určena pro děti, které chodí do školky nebo navštěvují první stupeň základní školy. Dětem okolo pěti let se bude zdát ryba vtipná a rády ji budou přeměňovat.

PDF ZDARMA: Strašidelná ryba omalovánka
PDF ZDARMA: Strašidelná ryba omalovánka

Co budete potřebovat

Pracovní sešit Jaro 2
Pracovní sešit Jaro 2

PDF V E-SHOPU

Jak na to

PDF jsem vytiskla. Děti vybarvily rybičky. V PDF jsou dvě různé ryby. Lze je vytisknout na jednu A4 nebo je možné tisknout dva listy na jednu A4 – vznikne formát A5. Když byly ryby vybarvené, přehnula jsem papír v místě, kde jsou slabě vyznačené čárky. Strašidelná ryba byla hotová.

PDF ZDARMA: Strašidelná ryba omalovánka
PDF ZDARMA: Strašidelná ryba omalovánka

Omalovánku je možné také vybarvit vodovkami nebo fixami. Záleží jen na vás, co vám bude vyhovovat.

Youtube

Závěrem

Ryba děti bavila dlouho. Ještě několik dní po tvoření. Děti, které chodí do školky, budou potřebovat s přehýbáním pomoc dospělého. Samy nezvládnou papír správně ohnout. Starší děti na základní škole zvládnou rybu vytvořit zcela samy.

STÁHNOUT PDF ZDARMA

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Tereza Krček

Tereza Máma do deště

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart