PDF ZDARMA

PDF ZDARMA: Počasí jako hodiny omalovánka

Jaké je dnes počasí? Stáhněte si omalovánku zdarma a vytvořte s dětmi hodiny, na kterých mohou každý den ukazovat, jaké je dnes počasí. PDF zdarma najdete v článku.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho je tvoření určeno

Vybarvovat mohou už čtyřleté děti. Hotové hodiny využijí čtyřleté děti, ale spíše se budou líbit předškolákům, kteří si na nich mohou procvičit, jaké je venku počasí.

PDF ZDARMA: Počasí jako hodiny omalovánka
PDF ZDARMA: Počasí jako hodiny omalovánka

Co budete potřebovat

  • PDF k vytištění
  • Pastelky
  • Nůžky
  • Laminovačku (nebo silnější čtvrtku na podlepení) a laminovací fólii
  • Vzorovou sponu
Banner Cute Zvířátka

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

PDF jsem vytiskla a vybarvila. Děti vybarvily svoje hodiny (každý měl jedny). Obrázky jsme zalaminovali. Po vychladnutí jsem hodiny a ručičku vystřihla, do středu jsem nůžkami na nehty udělala malý otvor a ručičku jsem připevnila vzorovou sponou. Vzorovou sponu koupíte v papírnictví (mají ji i v Kauflandu v oddělení papírnictví). Ručičku můžete připevnit i patentkem, ten vypadává a není to nejlepší řešení.

POČASÍ V HODINÁCH

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart