Kdo bydlí doma? Děti vybarvují domeček a do něj nalepí členy rodiny. Krásná a zábavná omalovánka potěší všechny předškoláky. Odkaz na stažení PDF najdete níže v článku.

Obsah

Pro koho je tvoření určeno

Vybarvování a stříhání se hodí pro děti od čtyř let věku. Děti vybarví domeček, členy domácnosti, které vystřihnou a nalepí do domečku.

PDF ZDARMA: Omalovánka Kdo bydlí doma
PDF ZDARMA: Omalovánka Kdo bydlí doma

Co budete potřebovat

  • Lepidlo
  • Nůžky
  • Pastelky
  • PDF domečku
Pracovní sešit Jaro 2
Pracovní sešit Jaro 2

PDF V E-SHOPU

Jak na to

Na výběr mají děti ze dvou domečků a z několika členů rodiny – maminka, tatínek, babička, dědeček, bratr (2x), sestra (2x), miminko, dále je na listu postava já (verze kluk a holka), papoušek, pes a kočka.

Omalovánku je možné také vybarvit vodovkami nebo fixami. Záleží jen na vás, co vám bude vyhovovat.

Závěrem

Velmi hezké tvoření děti nejen zabaví, ale procvičí si na něm členy rodiny. Vybarvování a lepení je určeno pro všechny předškoláky i pro děti, které chodí do první či do druhé třídy. Děti si mohou vybrat k vybarvování jeden ze dvou domečků, nebo lze použít oba domečky – v jednom bude bydlet babička s dědečkem a ve druhém maminka, tatínek a děti.

STÁHNOUT PDF ZDARMA

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Tereza Krček

Tereza Máma do deště

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart