PDF ZDARMA: Omalovánka Kdo bydlí doma

Kdo bydlí doma? Děti vybarvují domeček a do něj nalepí členy rodiny. Krásná a zábavná omalovánka potěší všechny předškoláky. Odkaz na stažení PDF najdete níže v článku.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY (AKCE DOPRAVA 10 KČ)
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho je tvoření určeno

Vybarvování a stříhání se hodí pro děti od čtyř let věku. Děti vybarví domeček, členy domácnosti, které vystřihnou a nalepí do domečku.

PDF ZDARMA: Omalovánka Kdo bydlí doma
PDF ZDARMA: Omalovánka Kdo bydlí doma

Co budete potřebovat

  • Lepidlo
  • Nůžky
  • Pastelky
  • PDF domečku
Pracovní sešit Jaro 2
Pracovní sešit Jaro 2

PDF V E-SHOPU

Jak na to

Na výběr mají děti ze dvou domečků a z několika členů rodiny – maminka, tatínek, babička, dědeček, bratr (2x), sestra (2x), miminko, dále je na listu postava já (verze kluk a holka), papoušek, pes a kočka.

Omalovánku je možné také vybarvit vodovkami nebo fixami. Záleží jen na vás, co vám bude vyhovovat.

Závěrem

Velmi hezké tvoření děti nejen zabaví, ale procvičí si na něm členy rodiny. Vybarvování a lepení je určeno pro všechny předškoláky i pro děti, které chodí do první či do druhé třídy. Děti si mohou vybrat k vybarvování jeden ze dvou domečků, nebo lze použít oba domečky – v jednom bude bydlet babička s dědečkem a ve druhém maminka, tatínek a děti.

STÁHNOUT PDF ZDARMA

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart