Tahle hra Martínka moc baví. V PDF, které si můžete stáhnout úplně zdarma v článku, najdete prázdnou předlohu k položení koleček, barevná kolečka a také šablony, podle kterých mohou děti kolečka skládat. Předloh je k dispozici neuvěřitelných 52 kusů.

Obsah

Pro koho je hra určena

Hra se hodí pro děti od tří, možná až od čtyř let. Děti se musí velmi soustředit a poskládat barevná kolečka podle předlohy, což pro ně není nic snadného.

PDF ZDARMA: Hra na procvičení barev a koncentrace (3+)

PDF ZDARMA: Hra na procvičení barev a koncentrace (3+)

Co v PFD najdete

  • 52 kusů předloh (13 stran A4)
  • Mřížku na umístění koleček
  • List s barevnými kolečky

Co budete potřebovat

  • Vytištěné PDF
  • 2 laminovací folie
  • Suchý zip samolepicí (16 kusů)
Hodiny pro děti: Denní činnosti v PDF

Hodiny pro děti: Denní činnosti v PDF

KOUPIT PDF V E-SHOPU ZA 35 KČ

Jak na to

Listy jsem vytiskla. Zalaminovala jsem pouze dva listy – mřížku a list s kolečky. Předlohu jsem pouze rozstříhala na kartičky. Můžete zalaminovat také předlohy ke skládání (pokud jste školka nebo družina). Kolečka jsem vystřihla, připevnila jsem na ně suché zipy, které jsem nalepila také na mřížku. Jinými slovy jedna kostička v mřížce = jedno kolečko.

Princip hry

Na prázdnou mřížku pokládají děti barevná kolečka podle šablon. V PDF máte k dispozici 52 šablon (některé lze otočit vzhůru nohama a vznikne další šablona) a děti je mohou vyskládat postupně úplně všechny. Můžete vytisknout více mřížek a koleček a tak může skládat více dětí. Šablon je dostatek. 🙂

PDF ZDARMA: Hra na procvičení barev a koncentrace (3+)

PDF ZDARMA: Hra na procvičení barev a koncentrace (3+)

Stáhnout PDF

Další hry a pracovní listy najdete v e-shopu.

Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Tereza Krček

Tereza Máma do deště

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart