PDF ZDARMA

PDF ZDARMA: Halloweenský strašidelný dům

Naše halloweenské tvoření dorazilo do finále. Děti měly za úkol vytvořit z obyčejného rodinného domu strašidelný halloweenský dům. V článku najdete PDF ke stažení zdarma.

Obsah

Co jsme vyrobili

Z vytištěného PDF děti vytvořily strašidelný dům. Obrázek vybarvovali vodovkami, ale použít můžete také pastelky nebo fixy.

Pro koho je tvoření určeno

Tvoření není zcela snadné. Děti mají velký prostor pro fantazii, mohou stříhat (to je v tomto úkolu velmi těžké) a lepit. Tvoření se hodí pro děti od čtyř až pěti let. Starší děti zvládnou samy vystřihnout všechny prvky, které bude potřeba nalepit na strašidelný dům. Čtyřleté děti budou potřebovat pomoc dospělého.

Co budete potřebovat

PDF KE STAŽENÍ ZDARMA

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

PDF jsem vytiskla a děti se pustily do práce. Vybarvit můžete úplně celý obrázek – dům i pozadí. Fantazii se meze nekladou. Vybarvili jsme oba dva listy – dům a také přílohu k vystřižení. Když papíry uschly, společnými silami jsme část k vystřižení vystřihli. Stříhání je těžké a čtyřleté nebo pětileté děti samy nezvládnou vše nastříhat a připravit. Nakonec jsme ozdobily dům podle fantazie.

PDF ZDARMA: Halloweenský strašidelný dům
PDF ZDARMA: Halloweenský strašidelný dům

Závěrem

Tohle tvoření mě napadlo, když jsem si lámala hlavu, jakým halloweenským výkresem děti potěšit.

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Tereza Krček

Tereza Máma do deště

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart