PDF ZDARMA

PDF ZDARMA: Dopis pro Ježíška

Dopis pro Ježíška děti píší moc rády. Za rok jich vyrobí hned několik a aby bylo tvoření pestřejší, letos jsem jim nakreslila dopis, který lze složit do obálky. PDF ke stažení najdete v článku.

AKCE BŘEZEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho je tvoření určeno

Dopis pro Ježíška mohou napsat všechny děti. I dospělí. Malé děti budou potřebovat pomoc rodičů se stříháním a možná i s lepením. Při tvoření dopisu jsem se inspirovala knihou Karolínka a její příběhy. Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

PDF ZDARMA: Dopis pro Ježíška
PDF ZDARMA: Dopis pro Ježíška – Zábavná a naučná kniha pro předškoláky, kterou vydržíte číst, prohlížet a hrát měsíce.

Co budete potřebovat

Banner Cute Zvířátka

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Dopis pro Ježíška jsem vytiskla. Odstřihla jsem část k odstřižení. Na bílou stranu děti nakreslily svá přání a podle obálky jsem ohnula přečnívající papír tak, aby vznikl dopis. Děti vybarvily ozdobičky, které jsme vystřihli a ozdobili jsme s nimi dopis. Na dopis se děti podepsaly a společně jsme jej položili za okno.

Dopis pro ježíška
Dopis pro ježíška

DOPIS PRO JEŽÍŠKA

Závěrem

Pro děti je toto tvoření zábavné. Mohou kreslit nebo lepit obrázky z katalogu a vytvořit mohou hned několik dopisů. Další tipy na tvoření dopisu pro Ježíška najdete v článku: PDF zdarma: Dopis pro Ježíška (čtyři verze pro všechny věkové kategorie).

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart