PDF ZDARMA

PDF ZDARMA: 3D ozdoby Mikuláš, čert a anděl

Letos jsme pojali tvoření anděla, čerta a Mikuláše netradičně a vyrobili jsme roztomilé 3D ozdobičky, které můžete zavěsit na větvičku, postavit na parapet nebo s nimi hrát divadlo. V článku na vás čeká tip na tvoření a také PDF ke stažení zdarma. PDF stačí vytisknout, vybarvit, vystřihnout a slepit.
Karolínka a její příběhy
Naučná a zábavná kniha pro děti od 4 do 7 let - všechny znalosti potřebné před nástupem do školy
349 Kč 399 Kč

Obsah

Co jsme vyrobili

Děti vybarvili omalovánku anděla, čerta  Mikuláše, ze které jme snadno vytvořili 3D papírové ozdobičky. Martínek byl velmi překvapený, že se dá z obyčejného papíru jednoduše složit čert do ručičky.
PDF ZDARMA: 3D ozdoby Mikuláš, čert a anděl

PDF ZDARMA: 3D ozdoby Mikuláš, čert a anděl

Pro koho je tvoření určeno

Tvoření se hodí pro děti nejdříve okolo tří let. Filka ve třech letech postavičky ještě neuměl moc vybarvit, Martínkovi to šlo ve čtyřech letech o poznání lépe. Stříhání bylo na děti těžké, tak jsem postavičky vystřihla já. K sobě je lepily samy.

Co budete potřebovat

  • Nůžky
  • Lepidlo
  • Pastelky
  • Nůžky
  • Vytištěné PDF
Zimní aktivity pro děti

ZIMNÍ PDF V E-SHOPU

Jak na to

PDF jsem vytiskla. Děti vybarvily postavičky.
PDF ZDARMA: 3D ozdoby Mikuláš, čert a anděl

PDF ZDARMA: 3D ozdoby Mikuláš, čert a anděl

Poté jsem vystřihla postavičky dle tlustých čar. U anděla jsem nastřihla také křídla (opět pouze v místě tlustých čar). Děti slepily tělíčko k sobě do pomyslného kužele, u andělíčka jsem zasunula křížem k sobě křidélka a postavičky byly hotové.

PDF zdarma

Na jednom listu najdete nakresleného anděla, čerta a Mikuláše.

PDF KE STAŽENÍ ZDARMA

Závěrem

Snadné a pro děti zábavné tvoření u nás mělo úspěch. Dětem se postavičky moc líbily a dokonce si s nimi i chvíli hrály. Obyčejný papír je poměrně tenký a anděl, čert a Mikuláš se mohou velmi rychle znehodnotit. I tak ale vybarvování a lepení stálo za to.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂 Foto: Mamadodeste.cz
Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart