Zimní vyrábění pro děti: Papírový hrneček se sněhulákem

Hrneček se sněhuláčkem zaujme všechny předškoláky i prvňáčky. Vyráběním si můžete zpestřit zimní odpoledne. V článku najdete tip, jak na to.

AKCE BŘEZEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho je tvoření určeno

Vyrábět mohou předškoláci, prvňáčci i druháci. Děti, které chodí do školky, budou potřebovat pomoc dospělého zejména při stříhání barevného papíru. Školáci zvládnou celý výtvor zcela sami.

Co budete potřebovat

  • Barevný papír
  • Bílý papír
  • Tempery
  • Lepidlo
  • Nůžky
  • Fixu
  • Vatu
Banner e-shop

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Barevný papír jsem přehnula na polovinu a u ohybu jsem vystřihla hrneček s ouškem. Z bílého papíru jsem připravila sněhuláka, z červeného papíru hrnec a z oranžového papíru mrkev. Děti na hrneček natiskali prstíčky bílou temperou tečky. Když barva zaschla, nachystaly děti sněhuláčka z bílého papíru. Na sněhuláka nalepily hrnec, nos, společně jsme jej ozdobili fixou. Sněhuláka nalepili na hrneček. Z vaty jsme vytvořili malinké kuličky, kterými děti ozdobily hrneček.

Zimní vyrábění pro děti: Papírový hrneček se sněhulákem
Zimní vyrábění pro děti: Papírový hrneček se sněhulákem

Závěrem

Zimní hrneček může být jako krásné zimní nebo vánoční přání. Hrneček můžete vytvořit jako výkres, kterým ozdobíte dětský pokoj. Další tipy na vánoční přání najdete v záložce vánoční dekorace. Tipy na zimní tvoření najdete v kategorii zimní tvoření.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart