PDF ZDARMA

Paní Zima: Omalovánka a tip na koláž (PDF ZDARMA)

Hledáte, jak zabavit děti? Připravila jsem omalovánku, kterou jsem nazvala Paní Zima. Děti ji mohou vybarvit, nebo vytvořit zajímavý obrázek z vaty a alobalu. PDF zdarma najdete v článku. Krásnou zábavu. 🙂

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Co jsme vyrobili

Martínek s Filkou si vymalovali omalovánku s názvem Paní Zima. Vyzkoušeli jsme také zajímavou koláž, při které děti nalepily Paní Zimě vlasy z vaty a šaty z alobalu. Paní Zimu poté nalepily na modrý papír a okolo ní připevnily vločky vystřižené z omalovánky.

Paní Zima: Omalovánka a tip na koláž (PDF ZDARMA)

Paní Zima: Omalovánka a tip na koláž (PDF ZDARMA)

Pro koho je tvoření určeno

Omalovánku i koláž mohou vyrábět děti od tří (možná až od čtyř) let.

Co budete potřebovat

  • Omalovánku PDF Paní Zima
  • Pastelky
  • Alobal
  • Vatu
  • Nůžky
  • Modrý papír
  • Lepidlo
  • PDF Paní Zima

PDF KE STAŽENÍ ZDARMA

Zimní aktivity pro děti

ZIMNÍ PDF V E-SHOPU

Jak na to

Děti si omalovánku vybarvily. Jako druhý způsob jsme zkusili vyrobit zajímavou koláž. Vlasy jsme natřeli lepidlem. Děti na ně přilepily vatu, místo šatů přilepily alobal. Obličej a vršek šatů vybarvily.

Paní Zimu jsem vystřihla (možná, že je lepší nejprve postavičku vystřihnout, a až poté lepit a tvořit) a děti i nalepily na modrý papír Vystřihla jsem také vločky, kterými modrý papír ozdobily. Výkres byl hotový a putoval na nástěnku do dětského pokojíčku.

Závěrem

Toto vyrábění je rychlé a velmi efektní. Práce s vatou a s alobalem na děti velmi dobře zapůsobila. Nadšeně nanášely vatu na hlavičku a alobal jako šaty. Hledáte-li na zimní tvoření něco rychlého, nemáte alobal a ani vatu, omalovánka by mohla být tím pravým řešením.

PDF KE STAŽENÍ ZDARMA

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart