PDF ZDARMA

Paní Zima: Omalovánka a tip na koláž (PDF ZDARMA)

Hledáte, jak zabavit děti? Připravila jsem omalovánku, kterou jsem nazvala Paní Zima. Děti ji mohou vybarvit, nebo vytvořit zajímavý obrázek z vaty a alobalu. PDF zdarma najdete v článku. Krásnou zábavu. 🙂

Obsah

Co jsme vyrobili

Martínek s Filkou si vymalovali omalovánku s názvem Paní Zima. Vyzkoušeli jsme také zajímavou koláž, při které děti nalepily Paní Zimě vlasy z vaty a šaty z alobalu. Paní Zimu poté nalepily na modrý papír a okolo ní připevnily vločky vystřižené z omalovánky.

Paní Zima: Omalovánka a tip na koláž (PDF ZDARMA)

Paní Zima: Omalovánka a tip na koláž (PDF ZDARMA)

Pro koho je tvoření určeno

Omalovánku i koláž mohou vyrábět děti od tří (možná až od čtyř) let.

Co budete potřebovat

  • Omalovánku PDF Paní Zima
  • Pastelky
  • Alobal
  • Vatu
  • Nůžky
  • Modrý papír
  • Lepidlo
  • PDF Paní Zima

PDF KE STAŽENÍ ZDARMA

Zimní aktivity pro děti

ZIMNÍ PDF V E-SHOPU

Jak na to

Děti si omalovánku vybarvily. Jako druhý způsob jsme zkusili vyrobit zajímavou koláž. Vlasy jsme natřeli lepidlem. Děti na ně přilepily vatu, místo šatů přilepily alobal. Obličej a vršek šatů vybarvily.

Paní Zimu jsem vystřihla (možná, že je lepší nejprve postavičku vystřihnout, a až poté lepit a tvořit) a děti i nalepily na modrý papír Vystřihla jsem také vločky, kterými modrý papír ozdobily. Výkres byl hotový a putoval na nástěnku do dětského pokojíčku.

Závěrem

Toto vyrábění je rychlé a velmi efektní. Práce s vatou a s alobalem na děti velmi dobře zapůsobila. Nadšeně nanášely vatu na hlavičku a alobal jako šaty. Hledáte-li na zimní tvoření něco rychlého, nemáte alobal a ani vatu, omalovánka by mohla být tím pravým řešením.

Paní Zima: Omalovánka a tip na koláž (PDF ZDARMA)

Paní Zima: Omalovánka a tip na koláž (PDF ZDARMA)

PDF KE STAŽENÍ ZDARMA

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

Foto: Tereza Krček

Tereza Máma do deště

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart