PDF ZDARMA

Ozdob rybu: PDF k vytištění zdarma

Zdobení ryby je pro děti zajímavé a zábavné tvoření s letní tematikou. V článku najdete PDF k vytištění zdarma, které zabaví i tříleté děti. Není potřeba nic složitě chystat, stačí vytisknout obrázek a tvoření může začít.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Co PDF obsahuje

V PDF je jeden list ryby, kterou mohou děti ozdobit podle své fantazie. List můžete vytisknout několikrát a děti mohou vyrobit několik různých ryb.

Ozdob rybu: PDF k vytištění zdarma
Ozdob rybu: PDF k vytištění zdarma

Pro koho je tvoření určeno

Zdobit rybu mohou už tříleté děti. Do omalovánky mohou tiskat prstíčky, vybarvit ji vodovkami nebo pastelkami. Omalovánka je vhodná také pro předškoláky. Starší děti by už nemusela bavit. Pro školáky se hodí interaktivní vtipná omalovánka, kterou si zdarma můžete stáhnout v tomto článku: PDF ZDARMA: Strašidelná ryba omalovánka.

Co budete potřebovat

Banner Cute Zvířátka

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

PDF vytiskněte a můžete začít tvořit. Fantazii se meze nekladou. Použijte vodovky, prstové barvy nebo pastelky, které lze rozetřít vodou.

PDF KE STAŽENÍ ZDARMA

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart