PDF ZDARMA

Omalovánka květinová víla II: PDF k vytištění zdarma

Dnes mám pro vás jarní omalovánku v podobě květinové víly. Květinovou vílu jsme vyráběli i minulý rok a letos jsme se pustili do vybarvování celé postavy. V článku najdete omalovánku v PDF zdarma ke stažení.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Co PDF obsahuje

V PDF jsou tři listy omalovánky květinové víly. Květinová víla vypadá na první pohled všude stejně, ale na každém listu má trošku jiné šaty.

Omalovánka květinová víla II.: PDF k vytištění zdarma
Omalovánka květinová víla II.: PDF k vytištění zdarma

Pro koho je tvoření určeno

Vybarvovat mohou děti od pěti (možná už od čtyř) let i školáci. Pro starší děti je určena květinová víla s menšími květy, pro pětileté děti je vhodná omalovánka s většími květy.

Co budete potřebovat

Pracovní listy Jaro
Pracovní listy Jaro

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Vyberte, který list budete vybarvovat. PDF vytiskněte a omalovánku vybarvěte. Velké květy můžete vybarvit také vodovkami, malé květy je vhodnější vybarvit pastelkami. Zdarma si také můžete stáhnout další omalovánku květinové víly, kterou najdete v článku: Květinová víla: Omalovánka v PDF ke stažení zdarma.

PDF KE STAŽENÍ ZDARMA

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart