Oblečení Kugo recenze

Oblečení Kugo jsem objevila náhodou v e-shopu Olšákovi.cz, když jsem hledala outdoorové oblečení, dětské bundy a kalhoty. Značka Kugo mě příjemně překvapila poměrem ceny a kvality, krásným materiálem i pohodlným střihem.

AKCE DUBEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA + BALÍKOVNA NA ADRESU ZA 30 KČ
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Obsah

Dětské softshellové kalhoty Kugo

Značka Kugo mě překvapila (upřímně velmi) kvalitou použitého materiálu a také samotným provedením. Kalhoty jsou perfektně ušité, propracované a poctivé. Kalhoty Kugo mají dvě zapínací kapsy, nohavice zdobí praktické reflexní prvky, velmi oceňuji, že je dole v nohavicích šusťáková vsadka, která je na gumu, takže se do nohavic nedostane vlhko a ani špína. Pořídila jsem kalhoty s mírným zateplením, i když jsem váhala mezi klasickými softshellovými kalhoty bez zateplení, nakonec zvítězily kalhoty zateplené flísem. Střih je široký, pohodlný, v pase jsou kalhoty na gumu, což je praktické při oblékání. Ještě jsem zvažovala kalhoty značky Wolf, které vypadaly také moc hezky a navíc byly levnější. Oblečení Kugo je větší, než jsem zvyklá. Řekla bych o jednu velikost.

Dětské kalhoty Kugo
Dětské kalhoty Kugo

Jestli milujete softshell, mohu kalhoty jen doporučit. Prostorný střih, krásný materiál, praktická údržba a hezké provedení se mi moc zamlouvají.

DĚTSKÉ KALHOTY KUGO na OLSAKOVI.CZ

Dětské kalhoty Kugo
Dětské kalhoty Kugo

Dětské pyžamo Kugo recenze

Značka Kugo mě překvapila (upřímně velmi) kvalitou použitého materiálu. Látka mezi ostatnímu značkami dětských pyžam vynikla, byla krásně měkká, jemná a z rubové strany měla jemné chloupky, takže nebyla příliš tenká až průhledná. Co se velikosti týče, tak pyžamo je spíše větší (hodnotím kladně, protože alespoň déle vydrží).

Dětské pyžamo Kugo recenze
Dětské pyžamo Kugo recenze

Chlapecké pyžamo s dinosaury, které máme doma, je kvalitně ušito, vypadá skvěle, je pohodlné a krásně se nosí. Pyžama značky Kugo jsem pořídila v e-shopu Olsakovi.cz, kde mají velký výběr kvalitního zboží. Jsem s pyžamem stoprocentně spokojená. Obchod zboží zaslal okamžitě a do 48 hodin jsem měla pyžama doma. Doporučuji. Pěkná práce. Pyžama zde pořídíte od 250 Kč / 300 Kč. Dopravu zdarma na nákup máte od 1000 Kč.

DĚTSKÁ PYŽAMA KUGO na OLSAKOVI.CZ


Vlastnosti oblečení

Oblečení Kugo má hezky prostorný a pohodlný střih, je vyrobeno z kvalitního materiálu. Látka je měkká, ale zároveň odolná. Poměr ceny a kvality je velmi dobrý. Oblečení nepatří k nejlevnějším, ale je cenově dobře dostupné, není drahé a zároveň nabízí krásný a kvalitní produkt. Kugo nabízí překrásné softshellové i šusťákové kalhoty, kvalitní bavlněná pyžama s krátkým i s dlouhým rukávem, dívčí noční košile, softshellové podzimní či jarní dětské bundy, dívčí i chlapecké tepláky. Oblečení je o trošku větší, než u ostatních značek – přibližně vždy o jednu velikost.

Kde oblečení značky Kugo pořídit?

Oblečení značky Kugo jsem pořídila v e-shopu Olsakovi.cz, kde mají velký výběr kvalitního zboží. Kalhoty jsou kvalitní a hodí se na odrážedlo, motorku, do školky nebo na výlety. Pyžamo je měkké, látka překrásná, střih prostorný a pohodlný. S oblečením jsem stoprocentně spokojená. Obchod zboží zaslal okamžitě a do 48 hodin jsem měla kalhoty doma. Doporučuji. Dopravu zdarma na nákup máte od 1000 Kč.

DĚTSKÉ OBLEČENÍ KUGO na OLSAKOVI.CZ

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

9.8 Hodnocení
Oblečení značky Kugo

Oblečení je hezky ušito, materiály jsou kvalitní, střih je pohodlný a prostorný. Značka Kugo nabízí velmi dobrý poměr ceny a kvality. Pyžama jsou krásná, pohodlná, kalhoty velmi kvalitní, propracované a za dobrou cenu.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita materiálu
10
Střih
10
Provedení
10
Vlastnosti (barvy, údržba, velikost)
9
KLADY
  • Krásný materiál
  • Kvalitně ušito
  • Dobrý poměr ceny a kvality
  • Velký výběr zboží
ZÁPORY
  • Oblečení je trošku větší, než je uvedeno na štítku (přibližně o jednu velikost).

Přeji vám šťastný nákup. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart