KONTAKT

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Co dělat s dětmi, když venku prší?

Od toho tu je Máma do deště. Na blogu najdete tipy, co s dětmi dělat, jak je zabavit. Víte, co všechno můžete doma vyrábět? Budu ráda, když mě budete sledovat na Facebooku a na Instagramu.

Máma do deště

O blogu

Možná, že vás napadlo, kdo blog sponzoruje. Odpověď je snadná. Já sama. Téměř deset let mě živí psaní. Psát mohu i doma, což mi dává velkou svobodu a výhodu. Blog Máma do deště jsem založila v roce 2018 jen tak, pro zábavu. Chtěla jsem vytvořit svůj vlastní projekt, který mě bude bavit a ke kterému se budu ráda vracet. Web, jenž bude užitečný a inspirativní pro rodiče s dětmi. Doufám, že na blogu najdete inspiraci i přínosné informace. 🙂

KDE JSTE NÁS MOHLI VIDĚT
Sama doma Máma do deště

Děkujeme za pozvání do pořadu Sama doma. Díl vysílala Česká televize dne 28.2.2020.

Na fotografii jsme společně s Martínkem a malou Klaudinkou, která vyráběla v tomto pořadu s námi.

KONTAKT

PRO ZÁKZNÍKY E-SHOPU

Máte-li dotaz, poznámku, prosbu či pochvalu, budu ráda, když mi napíšete na: podpora@mamadodeste.cz . Vaší zprávou se začnu zabývat co nejdříve (jsou to řádově hodiny).

 

SPOLUPRÁCE S MAMADODESTE.CZ

Pro spolupráci najdete kontakt zde.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart