Netopýr: Snadné halloweenské tvoření pro děti

Letos jsme před Halloweenem vytvořili krásného netopýra z ruličky od toaletního papíru. Vyrábět mohou předškoláci i prvňáčci. V článku najdete také další tipy na halloweenské tvoření.

AKCE BŘEZEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho je tvoření určeno

Tvoření je určeno pro děti od čtyř do sedmi let věku. Starší děti by již nemuselo zajímat. Jestli hledáte inspiraci a tipy na halloweenské DIY vyrábění, podívejte se do sekce Halloween, kde najdete inspiraci – dekorace do dětského pokoje, tvoření, čarodějnice, kostlivce, duchy a další zajímavé vyrábění.

Co budete potřebovat

  • Ruličku od toaletního papíru
  • Černý papír
  • Nůžky
  • Lepidlo
  • Oči a pusu
Banner e-shop

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Z černého papíru jsme vystřihli obdélník, který děti nalepily na ruličku od toaletního papíru. Dále jsme připravili křídla a nohy. Z červeného papíru jsme vystřihli pusu a z bílého jsme nachystali oči. Děti nalepily na černou ruličku křídla, oči, pusu a nohy a netopýr byl hotový. Netopýra můžete zavěsit hlavou dolů do dětského pokoje jako závěsnou dekoraci.

Netopýr: Snadné halloweenské tvoření pro děti
Netopýr: Snadné halloweenské tvoření pro děti

Závěrem

Na vytvoření netopýra vám postačí černý papír a rulička od toaletního papíru. Skrze toto snadné halloweenské tvoření si můžete vyzdobit byt, zahradu nebo pokojíček. Podívejte se na další inspiraci.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart