5 tipů na nejprodávanější Pokémon booster boxy pro rok 2023

Booster boxy doplní kolekci Pokémon karet o silné i základní karty. Jenže, jak Pokémon booster box vybrat? Pokud nevíte, co koupit, zkuste ty nejprodávanější booster boxy.

Pokémon Booster Boxy

Obsah

Nejprodávanější Pokémon booster boxy

Pokémon TCG: Pokémon GO Premium Collection – Radiant Eevee – TOP POMĚR CENY A KVALITY

Prémiová kolekce Pokémon je zvláštní balení karet Pokémon určené pro sběratele a hráče. Obsahuje vybrané silné Pokémon karty a bonusy jako blyštivé odznáčky, herní podložky a kódy do hry. Doplňkové Boostery jsou také součástí balení. Tato kolekce obsahuje legální karty pro hru v rámci Standardu 2022. Nová karta Shiny Radiant Eevee přichází s mini edicí Pokémon GO a nabízí kromě karty také herní podložku, odznáček a doplňkové Boostery. Pokémon Premium Collection je ideální pro vášnivé sběratele a hráče, protože nabízí nejnovější a nejcennější karty. Pokémon GO edice se zaměřuje na oblíbené Pokémony z mobilní hry Pokémon GO a nabízí speciální Boostery. Pokémon Boostery z edice Pokémon GO jsou základními doplňkovými balíčky, které umožňují rozšířit sbírku o nové karty, včetně silných Pokémonů V, VMAX a VSTAR. Booster box koupíte v e-shopu Vesely-drak.cz.

Pokémon GO Premium Collection


Pokémon Origin Forme Palkia VSTAR Premium Collection

Prémiová kolekce Pokémon Origin Forme Palkia VSTAR je luxusní balení pro sběratele a hráče hry Pokémon, které obsahuje vybrané silné karty Pokémonů V nebo VSTAR a řadu bonusů, jako jsou odznáček, mince, obří Jumbo karta, kód do hry a několik dodatečných Boosterů. Tyto karty jsou v souladu s pravidly Standardu 2022. Tato edice zahrnuje původní podobu legendárního Pokémona Palkia a přináší unikátní Full Art V kartu, VSTAR evoluci, žeton, minci a nádherný odznáček. Balení také obsahuje 5 dalších Boosterů, včetně těch z nejnovější edice Lost Origin, která byla vydána v září 2022. Pokémon Premium Collection je ideálním dárkem pro vášnivé sběratele a hráče Pokémon karet, protože nabízí nejnovější a nejcennější karty, a zároveň přidává do sbírky odznáčky a obří Jumbo karty. Booster Box koupíte v e-shopu Vesely-drak.cz (doprava je zdarma).

Pokémon Origin Forme Palkia VSTAR Premium Collection


Pokémon Crown Zenith Special Collection – Pikachu VMAX

Crown Zenith Special Collection je speciální balení Pokémon karet z edice Crown Zenith, které je skvělým dárkem pro sběratele a hráče. Obsahuje Pikachu V, Pikachu VMAX, obří Jumbo kartu Pikachu VMAX a 5 doplňkových Boosterů edice Crown Zenith. Tato speciální kolekce zahrnuje promo kartu Pikachu VMAX na obří kartě, standardní Pikachu V kartu a pět Boosterů z edice Crown Zenith. Tato Pokémon TCG Special Collection nabízí garantovanou promo kartu a několik Boosterů, což pomáhá hráčům vylepšit své herní balíčky. Každé balení také obsahuje obří Jumbo kartu a kód pro online hraní. Crown Zenith je speciální edice pro rok 2023, zaměřená na osmou generaci z oblasti Galar. Obsahuje nové schopnosti VSTAR pro Pokémony jako Zacian a Zamazenta, stejně jako řadu vzácných Pokémonů a trenérů. Tato edice zahrnuje speciální ilustrace v Galarian Gallery a nabízí silné a vzácné Pokémony, včetně Charizarda ve verzi VSTAR a Radiant. Pokémon Boostery z edice Crown Zenith jsou základními balíčky pro hru Pokémon, které obsahují 10 náhodných karet, včetně silných Pokémonů VMAX a VSTAR. Edice Crown Zenith obsahuje řadu vzácných Pokémonů, včetně Leafeon V, Charizard V, Kyogre V a mnoho dalších, včetně zajímavé kolekce Galarian Gallery. Booster Box koupíte v e-shopu Vesely-drak.cz.

Pokémon Crown Zenith Special Collection – Pikachu VMAX


Pokémon Origin Forme Dialga VSTAR Premium Collection

Pokémon Prémiová kolekce Pokémon Origin Forme Dialga VSTAR je luxusní balení karet pro hru Pokémon, určené pro sběratele a hráče. Obsahuje vybrané karty silných Pokémonů V nebo VSTAR a řadu bonusů, jako jsou odznáček, mince, obří Jumbo karta, kód do hry a několik dodatečných Boosterů. Všechny karty v této sadě jsou legální pro hraní v rámci Standardu 2022. Tato edice přináší původní podobu legendárního Pokémona Dialga do světa Pokémon TCG. Origin Forme Dialga získává jedinečnou Full Art V kartu, VSTAR vývoj, žeton, minci a nádherný odznáček. Kromě toho obsahuje balení 5 dalších Boosterů, včetně karet z nejnovější edice Lost Origin, která byla vydána v září 2022. Pokémon Premium Collection je zvláštní balení pro vášnivé sběratele a hráče Pokémon karet, které nabízí nejen nejcennější a nejnovější karty, ale také odznáčky a obří Jumbo karty. Booster Box koupíte v e-shopu Vesely-drak.cz.

Pokémon Origin Forme Dialga VSTAR Premium Collection


Pokémon Paldea Collection – Sprigatito

Pokémon Paldea Collection Box Sprigatito je speciální balení, které přináší do světa Pokémon karet čtyři Boostery, tři promo karty, odznáček s Pokémonem Sprigatito a jednu z Jumbo karet Koraidon EX nebo Miraidon EX. Toto balení nám představuje nové Pokémony deváté generace, které se brzy objeví v edicích Scarlet a Violet. Startovní Pokémoni této generace, konkrétně Sprigatito, Fuecoco a Quaxly, mohou být získáni v tomto Paldea Collection Boxu. Kromě toho se můžeme těšit na mocné Pokémony EX na promo kartách a na Jumbo kartu legendárního Pokémona Miraidon. Balení obsahuje také odznáček, čtyři Boostery a kód pro online hru. Toto Pokémon Pin Collection Box je sběratelským balením, které nabízí foilové promo karty, Jumbo kartu, doplňkové Boostery, odznáček a kód pro online hraní. Tyto Premium Collection Boxy jsou ideální volbou pro vášnivé sběratele, protože získáte sběratelský odznáček, který nenajdete nikde jinde. Pokémon Boostery jsou rozšiřujícími baleními, které umožňují hráčům rozšířit své herní balíčky nebo sbírky o nové karty. Každý balíček obsahuje 10 náhodných karet z určené edice, z nichž jedna je vzácná. Pokud máte štěstí, můžete objevit i silné Pokémony V, VSTAR nebo VMAX. Velký výběr booster boxů najdete v e-shopu Vesely-drak.cz.

Pokémon Paldea Collection – Sprigatito

Pokémon Booster Boxy

Přeji vám šťastný výběr. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart