RECYKLUJEME

Návod na výrobu barevných krabic do dětské kuchyňky nebo stánku

Dnes mám pro vás tip na to, jak vylepšit dětský prodejní stánek nebo dětskou kuchyňku. K výrobě budete potřebovat krabici, barevné papíry a lepidlo. Já jsem využila krabičky od dětských hraček, v nich bylo zabaleno krájení zeleniny a ovoce.

Obsah

Co jsem vyrobila

Všechny krabice od vánočních dárků (krájení ovoce, zeleniny, dětský kávovar do kuchyňky, dětský dort do kuchyňky či nádobí) jsem schovala. Odřízla jsem jednu stranu a krabici jsem polepila barevným papírem.

Dřevěný stánek a divadlo 2 v 1 z Lidlu PLAYTIVE®JUNIOR - doplněk ke kuchyňce

Dřevěný stánek a divadlo 2 v 1 z Lidlu PLAYTIVE®JUNIOR – doplněk ke kuchyňce

Co budete potřebovat

Malé krabice (musí se vejít do poliček v kuchyňce nebo ve stánku) – od hraček, dětských bot

  • Lepidlo
  • Nůžky
  • Barevné papíry
  • Nůžky
  • Řezačku papíru
Šikovné prstíčky Jaro

Šikovné prstíčky: Pracovní listy JARO

KOUPIT JARNÍ PDF V E-SHOPU

Jak na to

Postup je jednoduchý. Jednu stranu krabice jsem seřízla řezačkou. Některé krabice se mi nepovedlo zaříznout přesně rovně (uvidíte na obrázku), ale to vůbec nevadilo. Boky krabice jsem slepila lepicí páskou. Poté jsem krabici natřela tekutým lepidlem, polepila jsem ji barevným papírem tak, aby papír přečníval stěny krabice. Zbylý papír jsem přilepila lepidlem v tyčince, aby nebyla krabice opatlaná.

Nakonec jsem přečnívající papír nastřihla v rozích a zahnula jsem jej dovnitř. Pořádně jsem jej přilepila k vnitřní straně. Takto jsem srovnala křivé nedostatky a barevná krabice byla na světě. 🙂 Ve stánku vypadají krabice pěkně.

Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Tereza Krček

Tereza Máma do deště

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart