Připravila jsem velmi snadnou omalovánku, ve které mohou děti podle své fantazie zdobit nanuky. Odkaz na stažení PDF najdete níže v článku.

Karolínka a její příběhy
Naučná a zábavná kniha pro děti od 4 do 7 let - všechny znalosti potřebné před nástupem do školy
349 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho je tvoření určeno

Vybarvovat mohou už dvouleté děti. Součástí PDF je jeden obrovský nanuk, dva menší nanuky a pět malých nanuků. Vybarvování je velmi snadné.

Nanuky: Omalovánka v PDF ke stažení zdarma
Nanuky: Omalovánka v PDF ke stažení zdarma

Co budete potřebovat

  • Lepidlo
  • Nůžky
  • Vodovky
  • Štětec
  • Barevné papíry
  • Pastelky
  • PDF nanuků
Pracovní sešit Jaro 2
Pracovní sešit Jaro 2

PDF V E-SHOPU

Jak na to

PDF jsem vytiskla a šlo se tvořit. Děti nanuky vybarvilY pastelkou. U největšího nanuka jsme vytvořili konfity z barevného papíru a hnědou polevu jsme ozdobili konfity z barevného papíru. Omalovánku je možné také vybarvit vodovkami nebo fixami. Záleží jen na vás, co vám bude vyhovovat.

Závěrem

Toto tvoření je velmi snadné a zamilují si ho děti, které chodí do školky. Nanuky mohou ozdobit podle své vlastní fantazie, mohou si vybarvit nanuka, kterého by si přály, ať už čokoládového s mandlemi, nanuka s tmavou polevou, ovocného, duhového nebo mohou vytvořit zajímavou koláž. Fantazii se meze nekladou.

STÁHNOUT PDF ZDARMA

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart