Muumi Baby: I plenky můžete mít rádi

Na finské plenky Muumi jsem narazila náhodou, když jsem hledala plenky pro citlivou dětskou pokožku. Jsou Muumi takové? Ano, jsou. Plenky nezpůsobí alergickou reakci, neobsahují chemikálie a hodí se pro děti s velmi citlivou dětskou pokožkou. Mám to vyzkoušeno.
KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Kde lze značku Muumi Baby koupit? Tip na slevu

Plenky jsou dostupné v e-shopech s dětským zbožím a také ve vybraných online lékárnách. Můžete si objednat malé balení na vyzkoušení domů, a když budou plenky miminku sedět, mám pro vás tip. Na webových stránkách Muumi sice e-shop nenajdete, ale můžete si zde plenky objednat s 20% slevou. Jak? Stačí, když napíšete na e-mail obchod@intomegroup.cz. Do e-mailu uvedete, o jaké plenky máte zájem, kolik kusů, kam byste je chtěli zaslat, uvedete, že byste chtěli pětinovou slevu z maloobchodní ceny. Doprava je zdarma. Podrobnější informace vám zašle prodejce přímo po e-mailu.  Kdybyste přeci jenom chtěli zvolit cestu nákupu v internetových obchodech, na webu Muumi se můžete podívat, kde se plenky prodávají.

Kde se s plenkami můžete poprvé seznámit?

Možností je celá řada. Poprvé na plenky můžete narazit v uvítacím balíčku Happy Baby hned v porodnici nebo v ordinaci praktického gynekologa. Další možností jsou výstavy či veletrhy dětského zboží, na akcích, které jsou určeny přímo pro maminky s dětmi. Mezi ty oblíbené patří například Smajllee nebo veletrh For Kids.

Z čeho se plenka skládá

Velké procento pleny tvoří buničina. Savé jádro se skládá z buničiny a SAP, vnější obal je složen z PE vrstvy a polyethylenu. Plenka je ze 100 % biologicky rozložitelná a výrobce uvádí, že se rozloží během jednoho roku. Výroba je nesmírně ekologická. Plenka se vyrábí ve vodní elektrárně, která neprodukuje emise CO2.

Když se o plenky zajímáte

Na webu Mumi se můžete registrovat k odběru novinek. Zároveň budete zváni na zajímavé workshopy, například Zdravé přebalování, a budete dostávat akční nabídky na plenky Muumi Baby a plenkové kalhotky Muumi Walkers. K registraci stačí poslat na e-mail obchod@intomegroup.cz svůj vlastní e-mail a to těla zprávy napsat, že si přejete být registrováni. Hotovo. 🙂

Když má dítě citlivou pokožku

Možná, že se vás tento problém netýká. Možná, že máte doma miminko s velmi citlivou pokožkou nebo atopickým ekzémem. Ve druhém případě si kladete otázku: Jaké plenky mám vyzkoušet, aby moje miminko nemělo vyrážku? Měla jsem stejný problém. Vyzkoušela jsem na desítky jednorázových plenek a Muumi Baby byly jedny z mála, které nezpůsobily vyrážku, opruzeniny nebo zapařený zadeček.

Jaké produkty Muumi nabízí

Mezi nejvyhledávanější produkty patří plenky Muumi Baby, které koupíte v těchto velikostech:
  • Velikost 1 (Newborn): Novorozeneck plenky se hodí pro váhovou kategorii 2 – 5 kilogramů. Plenky pro novorozence mají výřez na pupík a koupíte je v balení po 25 kusech.
  • Velikost 2 (Mini): Plenky jsou vhodné pro děti o hmotnosti 3 – 6 kilogramů a koupíte je v balení po 58 kusech.
  • Velikost 3 (Midi): Pleny sedí dětem při zvýšeném pohybu a hmotnosti 5 – 8 kilogramů. Jsou měkké, příjemné. V balení je 50 kusů.
  • Velikost 4 (Maxi): V balení je 46 kusů plenek (v menším 23) a jednorázové plenky sedí dětem od 7 do 14 kilogramů.
  • Velikost 5 (Maxi Plus): Starším dětem perfektně sedí plenky v hmotnostní kategorii od 10 do 16 kilogramů. Ve větším balení je 44 kusů, v menším 22 kusů.
  • Velikost 6 (Junior): Balení se prodává po 36 kusech a plenka sedí dítěti o hmotnosti 12 až 24 kilogramů.
Plenky jsou měkké, příjemně sedí díky speciálnímu tvaru do písmene U, hmotnostní kategorie skutečně odpovídají tomu, co je napsáno na obale, ale záleží vždy na proporcích dítěte. Plenky nejsou běleny chlórem, ale kyslíkem. Nezpůsobují alergie a ani vyrážku – zkoušela jsem je několikrát na obou dětech. Když je dítě v batolecím věku a učí se chodit na nočník, můžete vyzkoušet plenkové kalhotky Muumi Walkers. Kalhotky jsou stejně ekologické a hypoalergenní jako plenky. Nemají tak veselé obrázky, savé vlastnosti jsou totožné. Plenkové kalhotky zakoupíte v těchto velikostech:
  • Velikost 5 (Maxi Plus): Plenkové kalhotky jsou vhodné pro děti o hmotnosti 7 až 15 kilogramů. Prodávají se v balení po 22 nebo 40 kusech.
  • Velikost 6 (Junior): Děti o hmotnosti 12 až 20 kilogramů budou tyto plenkové kalhotky milovat. V balení jich je 20 nebo 36 kusů.
  • Velikost 7 (Extra XL): Poslední, největší, velikost je určena pro děti v hmotnostní kategorii 16 – 26 kilogramů. V balení je 34 kusů plenkových kalhotek.

Mohlo by vás ještě zajímat

Jako doplňkový sortiment můžete zakoupit přebalovací položky, prsní vložky a bryndáčky, pod značkou Helmi Baby. Ekologická značka Helmi Baby vyrábí také ekologické vlhčené ubrousky. Veškerý sortiment spadá pod jednu společnost, která nese název Delipap Oy. Rodinná firma se čtyřicetiletou tradicí vyrábí pod značkou Vuokkoset produkty dámské hygieny. Všechny výrobky jsou ekologické a mají certifikaci Nordic Swan eco labelcertifikát Finnish Allergy, Skin and Asthma Federation.
Jak vybrat plenku: Velikosti plenek Muumi Baby a plenkových kalhotek Muumi Walkers

Jak vybrat plenku: Velikosti plenek Muumi Baby a plenkových kalhotek Muumi Walkers

Používáte plenky Muumi Baby nebo plenkové kalhotky Muumi Walkers?  Kompletní seznam prodejců plenek značky Muumi Baby najdete zde. PS: Muumi Baby bych doporučila rodičům, kteří neřeší výdaje za pleny. Můžete je také jen tak na vyzkoušet. Plenky patří

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Zdroj foto: Muumi Baby

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart