Montážní auto Detoa pro kluky od dvou let (míchačka)

Montážní auto Detoa je třetí v pořadí, které jsme s Martínkem vyzkoušeli. Stejně jako první dvě se bohužel rozpadlo. Sháníte-li montážní auto, podívejte se raději po jiné značce. Montážní auto Detoa i montážní auto značky Woody, jsou slepeny lepidlem, které nedrží. I když v případě autíčka Detoa není škoda tak znatelná jako u auta Woody. 

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho je hračka určena

Auto se hodí pro děti (kluky i holky), kteří rádi montují a sestavují. Dřevěný materiál je hezky opracovaný, dílky do sebe zapadají a hračku využijí děti od dvou, možná až od tří let věku. Součástí autíčka je dřevěný šroubovák a auto patří spíše k menším. Bohužel se rozpadlo.

Montážní auto Detoa míchačka - součástí je také zelený šroubovák.

Montážní auto Detoa míchačka – součástí je také zelený šroubovák.

Vzhled a velikost dílků

Auto patří spíše k menším. Jednotlivé dílky nejsou až tak malé, ale máte-li doma malé miminko, raději před ním auto schovejte. Dílky by nemělo vdechnout, ale člověk nikdy neví. Šrouby jsou poměrně velké, stejně jako matky. Dílky pasují přesně na jedno místo a není možné je umístit jinam. Pro dítě může být ze začátku velmi těžké auto sestavit. Součástí je také bezpečný dřevěný šroubovák, který se vsune přímo do jedné součástky auta. Hračka má provázek, za který ji dítě může tahat.

Auto Detoa, které se rozpadlo.

Auto Detoa, které se rozpadlo.

Materiál a údržba

Auto je vyrobeno ze dřeva, které je nalakováno barvou vhodnou pro děti. Bohužel je část auta lepená, což není v tomto případě šťastné a ani trvalé řešení. Zatím se všechna lepená auta rozpadla. Auto je možné opláchnout pod vodou a vysušit ručníkem nebo hadříkem. Jednotlivé dílky jsou natřeny barevně a můžete procvičovat barvy. Barva se neolupuje a vypadá to, že je do materiálu jakoby napuštěna.

Poměr ceny a kvality

Hračku jsem koupila za 170 Kč a i za nízkou pořizovací cenu s ní nejsem spokojená a nemohu ji doporučit. Kdyby se auto nerozpadlo, byla by to krásná a kreativní hračka. Běžně autíčko seženete za necelých 400 Kč. Za tuto cenu jej už vůbec nedoporučuji kupovat.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

5.5 Hodnocení
Montážní auto Detoa

Montážní auto Detoa vypadá na první pohled krásně. Je barevné akorát, hezky se skládá a Šmudlákovi se líbilo. Bohužel se rozpadlo po několika málo hraních, proto ho nemůžu doporučit.

Poměr ceny a kvality
6.0
Kvalita provedení
4.0
Údržba
10
Životnost
2.0
KLADY
  • Nízká cena
  • Hezky opracovaný materiál
  • Kreativní
ZÁPORY
  • Rozpadlo se po dvou týdnech.

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart