Tvoření pro děti: Medvědí zimní spánek

Toto roztomilé vyrábění zaujme malé školáky. Vytvořili jsme medvídka, který se právě uložil k zimnímu spánku. V článku najdete tip, jak na to.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) - VÁNOČNÍ AKCE: PRACOVNÍ LISTY ZDARMA
359 Kč 399 Kč
23 dní (dny) do konce

Obsah

Pro koho je tvoření určeno

Tvoření je určeno pro děti od šesti do přibližně devíti let věku. Inspirovat pelíškem se můžete v knize Recenze knihy Medvěd nechce jít spát. My jsme medvěda uložili do peřinky, které jsme ozdobili korkovými razítky. Malovat mohou i menší děti, které budou potřebovat výraznou pomoc dospělého.

Co budete potřebovat

  • Čtvrtky
  • Světle hnědý papír (nebo bílý papír, který vybarvíte světle hnědou barvou)
  • Nůžky
  • Lepidlo
  • Tempery (vodovky, barvy – nebo pastelky, fixy podle potřeby)
  • My jsme využili navíc ještě korková razítka.
Banner e-shop

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Na čtvrtku jsme nakreslili polštář, který jsme vybarvili vodovkami. Čtvrtku jsme vybarvili modrou barvou. Ze čtvrtky jsme vystřihli deku, kterou jsme ozdobili voskovkou, vybarvili jsme ji vodovkami. Na peřinku a na polštář jsme natiskali barevná korková razítka. Ze světle hnědého papíru jsem vystřihla hlavu medvěda a ruce a také jsem připravila nožičky. Když byly všechny barvy suché, nalepili jsme medvěda na polštář, na čtvrtku jsme přilepili papírovou deku. Pod deku jsme nalepili nohy a také jsme vyndali ruce, které si medvídek položil na deku.

Tvoření pro děti: Medvědí zimní spánek
Tvoření pro děti: Medvědí zimní spánek

Závěrem

Tvoření děti velmi zajímalo. Medvídka i pelíšek si můžete přizpůsobit podle svého. Jestli hledáte další tipy na zimní tvoření, podívejte se do záložky Zima.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart