TOP KVALITA
HRAČKY DO 12 MĚSÍCŮHRAJEME SI

Malý Genius Pěnový koberec 16 mm MAXI silný 24 dílků

Vybrat pěnový koberec, to není jen tak. Proč? No, protože jich je až příliš. Nakonec jsem po velkém načítání recenzí a váhání koupila snad nejdražší, který jsem našla: Malý Genius Pěnový koberec 16 mm MAXI silný 24 dílků. Koberec je perfektní. Vyplatilo se do něj zainvestovat. Koberce nejčastěji zakoupíte o tloušťce 8 mm a 16 mm.

Jaké má vlastnosti?

Koberec snadno rozložíte, složíte, uskladníte. Omyjete jej vlhkým hadrem, můžete jej také osprchovat a nechat oschnout. Údržba je snadná, perfektní. Pořídila jsem silnější verzi a jsem za ni ráda. Ta slabší mi připadala jako vyhozené peníze. Olupuje se, vypadá jako karimatka a má bohužel také její vlastnosti. Dílky po čase moc nedrží u sebe, takže se koberec rozjíždí. U silné verze se nic nerozjede ani po roce a půl používání.

Zničí se?

Používání je na něm znát. Ale ničí se skutečně málo a jen nešetrným zacházením, což chudák zažívá dnes a denně. Po zátěžových testech: malování fixami, matlání modelíny, dupání na dřevěné kostky, které na koberci ležely, rozebírání a schovávání po bytě, má koberec asi čtyři nepatrné rýhy a jednu ulomenou pacičku (kterou Martínek schválně odtrhl). Jinak mu nic není. Ten slabší by u nás nepřežil.

10 Celkové hodnocení
Malý Genius Pěnový koberec

Pěnový koberec se snadno udržuje, izoluje a tlumí dopady dítěte na zem. Je perfektní hrací podložkou.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Údržba
10
Životnost
10
Klady
  • Snadno se udržuje.
  • Puzzle se od sebe nerozjíždí.
  • Snadno se složí a rozloží.
  • Skladný.
  • Neničí se tak, jak by člověk u pěny předpokládal.
  • Vydrží nešetrné zacházení.
Zápory
  • Cena (1300 Kč, koupeno 2016)

Foto: Tereza Krček

Máma do deště (Tereza Krček)

Mít dvě děti krátce po sobě, to není jen tak. Jako máma vím, jak je náročné trávit s nimi celý den, a proto jsem vytvořila blog, který pomůže rodičům děti zabavit, ať už kreativní činností, nebo zajímavou hračkou. Chtěla bych, aby se děti přirozeně rozvíjely, uměly si v budoucnu udělat na věci svůj názor a aby znalosti využívaly jako propojené nádoby, neukládaly je "do škatulek", které nikdy naplno nevyužijí. Tenhle přístup jsem se naučila během studia PhD. na studijních zahraničních pobytech ve Vídni a v texaském Austinu. Chtěla bych, aby se děti s kreativním myšlením seznámily už jako malí drobci, protože v životě se jim to bude mockrát hodit.