5 tipů na letní „zmrzlinové“ tvoření pro děti

Do článku jsem připravila tipy na zábavné zmrzlinové tvoření pro děti od tří do šesti let. Najdete zde také PDF ke stažení zdarma, tipy na lepení i malování temperami. Hezkou zábavu.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Snadná zmrzlina: Letní tvoření pro malé děti

Na polovinu čtvrtky formátu A4 děti nakreslily zmrzlinu. Kopečky nejprve tiskaly ruličkou od toaletního papíru, poté kolečka vybarvily, dokreslily kornout a zmrzlina byla hotová. Malovat mohou už tříleté děti. Tvoření bude bavit děti od tří do šesti let. Pro starší děti už nemusí být atraktivní. Naopak pro tříleté a čtyřleté děti bude velmi zábavné a zajímavé.

CELÝ ČLÁNEK

PDF ZDARMA: Zmrzlinové počítání

PDF obsahuje tři listy, na kterých si děti procvičí snadné počítání. Všechny listy jsou tematicky zaměřeny na zmrzliny. Listy se hodí pro děti, které s počítáním začínají a také pro děti, které si procvičují psaní čísel od 1 do 10. Věkové určení je od 4 do 7 let.

CELÝ ČLÁNEK

Nalep si svou vysněnou zmrzlinku

Tvoření se hodí pro děti od čtyř až do osmi let věku. Čtyřleté děti budou s chutí vybarvovat těžko zvládly unést, ale papír, ten snese všechno. 🙂 Lepení je snadné, oblíbené a pro děti, které chodí do školy představuje skvělou zábavu. Lepit zmrzlinky zvládnou i dvouleté děti. My jsme naše lepení ozvláštnili výrobou kornoutku, který děti vytvořily tiskáním bublinkové folie na papír.

CELÝ ČLÁNEK

Papírové zmrzliny jako obrázek i dekorace do pokojíčku

Děti vytvořily z barevného papíru zmrzlinu, kterou nalepily na kus kartonu. Zmrzlinu jsem z kartonu vystřihla a společně jsme ji připevnili na stěnu do dětského pokojíčku. Lepení se hodí pro děti od dvou a půl let. Filka zvládl nalepit zmrzlinu sám. Ukázala jsem mu, jak kolečka patří a také věděl, že je nemá lepit na sebe, ale nad sebe.

CELÝ ČLÁNEK

Cute zvířátka počítání

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Nanuky: Omalovánka v PDF ke stažení zdarma

Vybarvovat mohou už dvouleté děti. Součástí PDF je jeden obrovský nanuk, dva menší nanuky a pět malých nanuků. Vybarvování je velmi snadné.

CELÝ ČLÁNEK

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart