HRAČKY OD 1 ROKU DO 3 LETHRAJEME SI

LEGO® DUPLO® 10831 Moje první housenka

Sháníte první DUPLO? LEGO® DUPLO® 10831 Moje první housenka vás potěší. Patří totiž k těm lepším mini stavebnicím, které můžete pořídit. Uvnitř najdete poměrně dost kostiček, které můžete libovolně sestavovat v housenku, motýla, kytku.

Pro koho je hračka určena

Výrobce uvádí, že se hračka hodí pro děti od 18 měsíců do pěti let. Martínek uměl v roce a půl skládat komíny, ale housenka mu nešla. Stavebnice obsahuje 19 kostiček (dílků), které lze libovolně skládat buď dle návodu, nebo dle vlastní fantazie.

PODÍVÁM SE DO OBCHODU NA

DUPLO moje první kostky

Velký výběr DUPLA v akci

10 Celkové hodnocení
DUPLO Moje první housenka

První housenka představuje perfektní první DUPLO pro malé stavitele. Prezentuje výborný poměr ceny a kvality.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Údržba
10
Životnost
10
Klady
  • Nabízí poměrně širokou paletu možností skládání na to, že je uvnitř pouze 19 dílků.
  • Barevné kostičky.
  • Dětem se líbí.
  • Na kostkách jsou čísla 1,2,3 a také jablko, mrkev a květiny.
Zápory
  • Cena

Foto: Tereza Krček

Máma do deště (Tereza Krček)

Mít dvě děti krátce po sobě, to není jen tak. Jako máma vím, jak je náročné trávit s nimi celý den, a proto jsem vytvořila blog, který pomůže rodičům děti zabavit, ať už kreativní činností, nebo zajímavou hračkou. Chtěla bych, aby se děti přirozeně rozvíjely, uměly si v budoucnu udělat na věci svůj názor a aby znalosti využívaly jako propojené nádoby, neukládaly je "do škatulek", které nikdy naplno nevyužijí. Tenhle přístup jsem se naučila během studia PhD. na studijních zahraničních pobytech ve Vídni a v texaském Austinu. Chtěla bych, aby se děti s kreativním myšlením seznámily už jako malí drobci, protože v životě se jim to bude mockrát hodit.