Lego® Duplo ®10584 Lesopark

Jestli jste otestovali na prvních kostkách DUPLO, že vaše dítě baví, je na čase pořídit něco většího. Původně jsem chtěla koupit farmu, ale poté jsem se rozhodla pro lesopark. Proč? Ta zvířata mě dostala. 
AKCE DUBEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA + BALÍKOVNA NA ADRESU ZA 30 KČ
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho je stavebnice určena

Výrobce uvádí, že se hračka hodí pro děti od dvou do pěti let. Celá sada obsahuje 109 dílků, a to je na malého stavitele nesmírně mnoho. Uvnitř najdete osm zvířátek (velkého medvěda, medvídě, jelena, srnku, kolouška, lišku, liščátko, veverku), skluzavku, auto, tři postavičky, prostírání, konev, kytičky a spoustu kostek, s jejichž pomocí společně vytvoříte lesopark. Co jsem vypozorovala na Martínkovi , tak má se stavěním z tolika dílků problém. Ve 22 měsících nevěděl, jaké kostky vybrat, tak je všechny naložil na Tatru a vozil po bytě. 🙂 DUPLO se hodí pro děti, které si na 100 % zvládnou hrát alespoň se dvěma malými stavebnicemi dohromady, případně se stavebnicí LEGO® DUPLO® Creative Play 10848 Moje první kostky. Tematické DUPLO je fajn, ale nejdříve od dvou let (spíše od dvou a půl let). Martínkovi se nejvíce líbí zvířátka, postavičky a auto. Pro čerstvého dvouleťáka doporučuji například dvě malé sady DUPLO s autem, se zvířátky a s panáčky. Lespopark, farma a další tematické stavebnice si malý stavitel užije ještě trošku později.

Poměr ceny a kvality

Z kostiček můžete postavit více variant a podob lesa. V krabici naleznete sadu obrázků, které vám při skládání pomohou.  Ze začátku můžete stavět s dětmi, poté se do stavění dítě pustí samo. Kostky umyjete ve vodě a osušíte. Udržují se snadno, nezničí se a obrázky se neolupují. Stavebnice se nerozbije, je krásná, ale drahá. Na internetu narazíte na slevy, nicméně pod 1100 Kč se nedostanete. Dokoupit můžete zvířátka, lze ji kombinovat i s jinou sadou DUPLO a pasuje na všechny DUPLO kostky.

Lego DUPLO Lesopark

TIP:  Podívejte se na článek  Víte, jaké DUPLO děti milují a kde ho levně koupit? 

DUPLO na MALL.CZ

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

10 Hodnocení
DUPLO Lesopark

Vynikající provedení lesoparku si sítě zamiluje a vy také. Můžete stavět celá rodina společně. Stavebnici si děti užijí od dvou a půl let věku.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Údržba
10
Životnost
10
KLADY
  • Kreativní hračka
  • Krásné provedení - autentické figurky zvířátek
  • Kousky nejsou příliš malé, takže je dítě nespolkne.
  • Lze kombinovat s ostatními sadami DUPLO.
  • Nabízí více možností složení.
ZÁPORY
  • Cena

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz, Zdroj: autorský článek
Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart