Lední medvěd: Zimní tvoření pro nejmenší

Jak zabavit malé děti? Zkuste vytvořit výkres ledního medvěda. Tvoření je snadné, dětem se bude moc líbit a s drobnou pomocí dospělého vyrobí krásného ledního medvěda v zasněžené krajině.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho je tvoření určeno

Vyrábění se bude líbit dětem od dvou do čtyř let veku. Děti budou potřebovat mírnou pomoc dospělého – při stříhání papíru a při lepení medvěda. Tiskat prstíčky zvládnou zcela samy.

Lední medvěd: Zimní tvoření pro nejmenší
Lední medvěd: Zimní tvoření pro nejmenší

Co budete potřebovat

  • Barevný a bílý papír
  • Vatu
  • Nůžky
  • Lepidlo
  • Fixy
  • Temperu
  • Podložku nebo paletu na barvu
Banner Cute Zvířátka

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Z barevného papíru jsem připravila jednotlivé části na ledního medvěda – hlava, uši, šála, čepice. Děti na barevný papír prstíčkem tiskaly bílou temperou a vytvořily zasněženou krajinu. Když barva zaschla, nalepily na papír postupně ledního medvěda – domalovala jsem oči a nos. Čepici dozdobily bílou vatou a výkres byl hotový.

Lední medvěd: Zimní tvoření pro nejmenší
Lední medvěd: Zimní tvoření pro nejmenší

Závěrem

Velmi hezké a snadné zimní tvoření zabaví nejmenší děti. Děti si při tvoření procvičí práci s barvami, jemnou motoriku a také lepení.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart