PDF ZDARMA

Lední medvěd: zimní tvoření pro děti (koláž)

Vytvořte snadnou zimní koláž. Vyrábět mohou děti už od čtyř let věku. V článku najdete tip, jak na to a také PDF s ledním medvědem a čepicí zdarma.

AKCE DUBEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA + BALÍKOVNA NA ADRESU ZA 30 KČ
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho je tvoření určeno

Tvoření zabaví děti od čtyř do přibližně šesti až sedmi let věku. Předškoláci a prvňáci zvládnou všechny úkony sami. Možná, že budou potřebovat mírnou pomoc se stříháním papíru.

Co budete potřebovat

  • Čtvrtku
  • Vodovky
  • Štětec
  • Ledního medvěda (PDF ke stažení zdarma)
  • Papírový kapesník
  • Lepidlo
  • Nůžky
  • Pastelky

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Zajímavá koláž děti zaujme na první pohled. PDF jsem vytiskla. Děti vybarvily čepici. Medvěda a čepici jsme vystřihli. Dále vybarvily čtvrtku modrou vodovkou – různými odstíny, světlejší a tmavší. Když barva na čtvrtce zaschla, nalepily na čtvrtku medvěda. Papírový kapesník jsme rozpůlili na poloviny. Kolem medvěda lepidlem přilepily papírový kapesník. Nakonec dolepily čepici a také sněhové vločky z bílého papíru.

Lední medvěd: zimní tvoření pro děti (koláž)
Lední medvěd: zimní tvoření pro děti (koláž)

PDF KE STAŽENÍ ZDARMA

Závěrem

Snadná koláž se předškolákům a prvňáčkům bude líbit. Vytvoří krásný zimní obrázek s ledním medvědem. 🙂 Inspiraci na vyrábění jsme našli v naší školce.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart