Keto dieta: Jak sestavit jídelníček s Ketodiet.cz

Poohlížíte se po keto dietě s Ketodiet.cz? Do článku jsem připravila tipy na to, jaký si vybrat dietní program (balíček) a také na to, jaké pokrmy si koupit. Vyberte si to, co vám bude chutnat.

Ketonová dieta na Ketodiet.cz

Obsah

Ketodiet recenze

Ketonová dieta od Ketodiet.cz je snadná na přípravu. Objednat si můžete různé druhy proteinových koktejlů, polévky, nápoje, kaše i omelety. Výhodou může být, že jsou jídla dávkována po jedné porci v sáčku. Nemusíte porce odměřovat. Ketodiet funguje, ale musíte dodržovat přesná pravidla diety. U každého se může úbytek váhy dostavit jinak rychle. Výběr správného balíčku je pro keto dietu velmi důležitý. Nezapomeňte si na webových stránkách Ketodiet.cz změřit BMI, podle kterého si vyberete balíček Ketodiety. Ostřílení dietáři si mohou zakoupit místo balíčku jednotlivé pokrmy a dietu si mohou sami vytvořit. Ketodiet poskytuje zákazníkům bezplatné poradenství ohledně hubnutí a produktů, které také naleznete na webových stránkách Ketodiet.cz. Podívejte se také na zajímavé příběhy a recenze na hubnutí.

Jaký dietní balíček vybrat

Plán pro nízkou nadváhu (BASIC) – základní balíček pro nízkou nadváhu je označen jako BASIC a je určen na dva týdny ketonové diety. Nejprve je potřeba, abyste si objednali balíček s označením 1. krok, který budete dva týdny užívat (balíček obsahuje 70 porcí jídla, které jsou uvedené přímo u produktu). Po jeho vyčerpání následuje balíček s označením 2. krok (balíček obsahuje 56 porcí jídla, které jsou uvedené přímo u produktu.) Produkty v balíčku jsou baleny po jednotlivých porcích. Dávkování je velmi snadné. Celou recenzi na balíček Basic najdete v článku: Recenze Ketodiet: Keto dieta na 2 týdny – BASIC 1. krok.

Youtube: Co je uvnitř balíčku Basic

Plán pro střední nadváhu (MEDIUM) – základní balíček pro střední nadváhu je označen jako MEDIUM a je určen na tři týdny ketonové diety. Nejprve je potřeba, abyste si objednali balíček s označením 1. krok, který budete dva týdny užívat (balíček obsahuje 105 porcí jídla, které jsou uvedené přímo u produktu). Po jeho vyčerpání následuje balíček s označením 2. krok (balíček obsahuje 84 porcí jídla, které jsou uvedené přímo u produktu.) Produkty v balíčku jsou baleny po jednotlivých porcích. Dávkování je velmi snadné.

Plán pro vysokou nadváhu (INTENSE) – základní balíček pro vysokou nadváhu je označen jako INTENSE a je určen na čtyři týdny ketonové diety. Nejprve je potřeba, abyste si objednali balíček s označením 1. krok, který budete dva týdny užívat (balíček obsahuje 105 porcí jídla, které jsou uvedené přímo u produktu). Po jeho vyčerpání následuje balíček s označením 2. krok (balíček obsahuje 84 porcí jídla, které jsou uvedené přímo u produktu.) Produkty v balíčku jsou baleny po jednotlivých porcích. Dávkování je velmi snadné.

Dieta na Ketodiet.cz

Třetí krok diety

Poté, co vypotřebujete oba balíčky, nastává třetí fáze diety, která se nazývá udržovací. V této fázi si můžete navolit jaké produkty máte rádi. Dodržujte vždy to, co jste se naučili v 1. a 2. fázi diety. Jídlo pro třetí fázi najdete na Ketodiet.cz – zde. Jestli si nevíte rady, můžete využít poradenství na Ketodiet.cz nebo se podívejte na vzorový jídelníček pro 1. 2. i 3. fázi.

Kdo může keto dietu užívat?

Keto dietu nemůže jíst každý. Dieta není vhodná při cévní a mozkové příhodě, nelze ji jíst při onemocnění štítné žlázy, onemocnění dnou, srdečně cévního systému, onemocnění jater, slinivky břišní, vředové onemocnění žaludku a dvanáctníku, diabetes I. a II. typu, onemocnění žlučníku a střev, onkologická onemocnění, onemocnění ledvin a dialýza.

Keto dietu není možné držet při užívání léku Warfarin, při poruchách příjmu potravy, při alergii na mléko, sóju, vejce, celer, vážných psychiatrických onemocnění, v době těhotenství a kojení, při horečce, virovém onemocnění. Tato dieta není vhodná pro děti do 18 let. Jestli si nejste jisti, zda je pro vás keto dieta vhodná, poraďte se se svým ošetřujícím lékařem.

Závěr

Ketonová dieta stojí za vyzkoušení. Ocení ji osoby s nadváhou i lidé, kteří se chtějí rychleji dostat do formy, chtějí jíst jinak, změnit své stravovací návyky a životní styl, ženy po porodu (není ale vhodná při kojení), kterým se nedaří zhubnout. Samozřejmě jako u každé diety, i zde je začátek velmi těžký. Na webových stránkách Ketodiet.cz si můžete objednat skvělé balíčky na redukci hmotnosti. Využít můžete také jejich poradenství. Často bývají na Ketodiet velké slevy 20 % (někdy až 50 %).

Dieta na Ketodiet.cz

9.8 Hodnocení
Ketodiet.cz

Ketonová dieta od Ketodiet je snadná na přípravu. Porce jsou baleny po jedné, a tak je příprava jídla nebo nápojů ještě jednodušší.

Rozmanitost produktů
10
Poradenství
10
Fáze diety - přehlednost a pomoc s výběrem
10
Chuť
9
KLADY
  • Kvalitní složení z prvotřídních surovin
  • Snadná a rychlá příprava
  • Různorodé pokrmy a příchutě
  • Můžete si vybrat i jiné balíčky (například pouze shake)
  • Dobrá chuť všech produktů
  • Jednoduchost dietu dodržovat
ZÁPORY
  • Vyšší cena (v porovnání s konkurencí cenu vyvažuje dobrá chuť a kvalitnější složení)
Ketonová dieta na Ketodiet.cz

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart