Kérastase K Couture VIP Volume recenze

Potřebujete perfektně zpevnit účes? Lak Kérastase vám to umožní. Do článku jsem připravila recenzi na tento skvělý lak na vlasy.

Kérastase K Couture VIP Volume

Obsah

Recenze Kérastase K Couture VIP Volume

Lak na vlasy Kérastase K Couture VIP Volume skvěle fixuje účes. Kérastase K Laque Couture vytvoří jakoby jemnou mlhu, která skvěle zafixuje účes a zároveň nepoškodí vlasy. Vlasy jsou chráněny před krabatěním, jsou pružné, ale zároveň účes dobře drží.

Použití

Na vlasy nastříkejte lak tak, jak jste zvyklí, ze vzdálenosti 10 až 15 centimetrů. Nezapomeňte lahev před použitím řádně protřepat.

Kérastase K Couture VIP Volume recenze
Kérastase K Couture VIP Volume recenze

Složení

Ve složení najdete mikronizované polymery, které zajišťují flexibilní tvarovou paměť, a také fixační polymery, které drží formu vlasů.

Poměr ceny a kvality

Lak na vlasy Kérastase nabízí odpovídající poměr ceny a kvality. Vlasy jsou krásně hebké a lesklé. Hezky voní. Výsledek odpovídá ceně.

Kde koupit?

Lak na vlasy Kérastase koupíte za výhodnou cenu v e-shopu Notino.cz, kde si vyberete celou řadu dalších produktů Kérastase. Nebo je dobře dostupný v e-shopu Svet-kadernictvi.cz.

Kérastase K Couture VIP Volume na Notino.cz

10 Hodnocení
Kérastase K Couture VIP Volume

Lak fixuje účes velmi dobře. Síla fixace je střední, vlasy jsou i po zafixování pružné a také lesklé a jemné. Lak na vlasy vydrží dlouho. Nevýhodou může být trošku vyšší cena.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita produktu
10
Jak funguje
10
Vlastnosti (vůně, konzistence, vzhled)
10
KLADY
  • Neničí vlasy.
  • Vlasy jsou jemné a lesklé.
  • Zajímavé složení
  • Krásná vůně
  • Z laku jde mlha - zajímavý efekt.
ZÁPORY
  • Cena
Kérastase K Couture VIP Volume

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Štítky

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart