PDF ZDARMA

Karnevalové masky: PDF ke stažení zdarma

Karnevalové masky měly u dětí ohromný úspěch. Masky vybarvily podle své fantazie (nebo podle postavičky z oblíbeného seriálu) a hra mohla začít. V článku najdete PDF ke stažení zdarma.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho je tvoření určeno

Vybarvovat mohou už dvouleté děti, které budou z tvoření nadšené. My jsme vybarvovali všichni společně. 🙂 Děti velmi bavilo tvořit karnevalovou masku s rodičem.

Co budete potřebovat

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

PDF jsem vytiskla na obyčejný papír. Masky jsme vybarvovali společně a poté jsme je vystřihli. Do masky jsem nůžkami na nehty udělala dva malé otvory, skrze které jsem provlékla gumičku, aby bylo možné připevnit masku za hlavu. Obyčejný papír je poměrně dosti měkký a pokud budete moci tisknout na čtvrtku, bude to lepší.

Karnevalové masky: PDF ke stažení zdarma
Karnevalové masky: PDF ke stažení zdarma

PDF ke stažení zdarma

V PDF najdete čtyři různé masky, které lze vybarvit jakkoli – jako sovu, Sovičku ze seriálu Pyžamasky, jako kočičku či Kočičáka, Večernici nebo si základní masku můžete dotvořit podle svého.

PDF ZDARMA

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart