Ježek k procvičení jemné motoriky

Lepení bodlinek zvládnou i dvouleté děti. Tento ježek je snadný a dětem se výsledek vyrábění moc líbil. V článku najdete tip na snadné podzimní tvoření a také tip na těžší lepení pro starší děti.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) - VÁNOČNÍ AKCE: PRACOVNÍ LISTY ZDARMA
359 Kč 399 Kč
23 dní (dny) do konce

Obsah

Pro koho je tvoření určeno

Tvoření je určeno pro děti od dvou do pěti let věku. Starší děti by vyrábění ryby nemuselo bavit, protože lepení je příliš snadné. Pro straší děti můžete využít PDF šablonu zdarma, kterou mohou vybarvit, vystřihnout a samy vylepit. PDF zdarma: Podzimní omalovánka „ježek“ a procvičování jemné motoriky (tvoření pro děti)

Co budete potřebovat

  • Čtvrtku
  • Tužku
  • Vodovky
  • Štětec
  • Barevné papíry
  • Lepidlo
  • Nůžky
Banner e-shop

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Na čtvrtku jsem nakreslila ježka. Děti jej vybarvily vodovkami. Když barva zaschla, vystřihli jsme ježka. Jestli máte světlejší barevný papír v tělové barvě, můžete jej na ježka použít. Z hnědého papíru jsem vystříhala obdélníky, které představovaly bodlinky. Obdélníky jsme přeložili na polovinu. Děti nalepily na ježka bodlinky. Při lepení si procvičily práci s lepidlem a také jemnou motoriku. Nakonec na ježka nalepily oči, nos a dokreslily pusinku.

Ježek k procvičení jemné motoriky
Ježek k procvičení jemné motoriky

Závěrem

Lepení bude bavit menší děti, které s lepením teprve začínají. Při lepení si procvičí jemnou motoriku.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart