Jednoduché vánoční přání, které vyrobí i malé děti

S Martínkem jsme chtěli vyrobit jednoduchá vánoční přání, která nebudou velká, ale která zvládne s mojí nepatrnou pomocí nalepit, nakreslit či vybarvit sám. Do výroby se zapojil také Filka. V článku najdete tip na to, jaké vánoční přání s malými dětmi vytvořit.
KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Co jsme vyrobili

Vyrobili jsme čtyři malá vánoční přání, jejichž základem je barevný papír. Na čtvrtku jsme nalepili papíry čtyř barev a na ně jsme nalepili barevné vánoční stromečky, které děti ozdobily temperami. Přání bylo hotové.

Pro koho je tvoření určeno

Výroba přání se hodí pro děti už okolo 2,5 let. Do zdobení papíru se zapojil také Filka, který ve dvou letech a 3 měsících zvládl houbičkou a temperou ozdobit papír úplně sám. Martínek papír nalepil. Co budete potřebovat
Pracovní listy Vánoce v PDF

Pracovní listy Vánoce v PDF v e-shopu za 30 Kč

KOUPIT VÁNOČNÍ PDF V E-SHOPU ZA 30 KČ

Jak na to

Houbičku jsem  rozstřihla na dvě části a přichytila jsem jí na kolíček. Na houbičku jsem natřela temperu. Martínek a Filka tiskali houbičkou na barevný papír. Tmavě zelený ozdobily bílou barvou, černý papír žlutou a zelený papír jsme natiskali pestrobarevně – červenou, modrou a žlutou. Barevný papír jsme nechali uschnout. Když byl suchý, vystříhala jsem z něj stromečky – úzké trojúhelníky. Čtvrtku jsem rozpůlila a přehnula. Na přední stranu jsem nalepila barevný papír. Společně jsme vybrali, které stromečky ladí k pozadí. Martínek přání ozdobil – nalepil na přední stanu tři stromečky a hvězdičky.

Závěrem

Výroba přání děti bavila. Zkusily si novou techniku a tiskaly houbičkou na barevný papír. Tiskat zvládl i Filka, což mě mile překvapilo. Martínek nalepil na přední stanu přáníček stromečky a přání bylo hotové. Přání je velmi snadné a zároveň výsledek vypadá moc pěkně.
Jednoduché vánoční přání, které vyrobí i malé děti

Jednoduché vánoční přání, které vyrobí i malé děti

Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz
Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart