Jednoduché sluníčko z barevného papíru

Sluníčko z barevného papíru je velmi snadné a tvoření si oblíbí zejména tříleté a čtyřleté děti. Do článku jsem připravila tip na snadné a zábavné lepení pro nejmenší děti.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Co jsme vyrobili

Ze žlutého papíru jsme vytvořili veselé sluníčko. Lepení je velmi snadné a pro malé děti zábavné, protože uvidí výsledek a práce jim půjde rychle od ruky.

Jednoduché sluníčko z barevného papíru
Jednoduché sluníčko z barevného papíru

Pro koho je tvoření určeno

Tvoření je určeno zejména pro tříleté a čtyřleté děti, tvořit mohou také předškoláci, kteří zvládnou papír nastříhat a slunce slepit zcela samy. Děti, které chodí do školy, jsou na toto tvoření velké.

Co budete potřebovat

  • Žlutý papír
  • Papír na oči a pusu
  • Nůžky
  • Lepidlo
Banner Cute Zvířátka

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Ze žlutého papíru jsme připravili dvě stejně velká kola, proužky, dále jsem nachystala pohyblivé oči (mohou být i papírové) a pusu. Děti slepily proužky na slzičky. Na papírové kolo nanesly vrstvu lepidla. Slzičky nalepily kolem dokola na papírové kolo, na které přiložily druhé papírové kolo.

Jednoduché sluníčko z barevného papíru
Jednoduché sluníčko z barevného papíru

Na sluníčko nakonec nalepily pusinku a oči.

Závěr

Toto tvoření je velmi snadné a pro malé děti také velmi zábavné, protože uvidí krásný výsledek, kterého dosáhnou rychle. Proužky zvládnou lepit samy nebo s mírnou pomocí dospělého. Čtyřleté děti zvládnou lepit zcela samy, pětileté a šestileté děti mohou samy stříhat a slunce vyrobí bez pomoci dospělého.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart