6 tipů na jarní PDF ke stažení zdarma

Do článku jsem připravila 6 tipů na jarní PDF omalovánky nebo pracovní listy zdarma ke stažení. U každého názvu PDF je uveden orientační věk dítěte. Pod úryvkem článku najdete odkaz na celý článek, ve kterém je PDF uloženo a kde si jej můžete stáhnout. Hezkou zábavu.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Květinová víla: Omalovánka v PDF ke stažení zdarma (3-10 let)

Tříleté děti mohou vybarvovat jednodušší omalovánku, starší děti se mohou pustit do vybarvování složitější omalovánky nebo dotvořit květinové víle vlasy z kytiček z barevných papíru. Součástí PDF jsou omalovánky pro malé děti s velkými kytičkami, omalovánky pro starší děti s malými kvítky a také hlava květinové víly, která slouží k vlastnímu dotvoření – dolepení vlasů a vybarvení.

CELÝ ČLÁNEK

Chodící jarní a velikonoční zvířátka (5-10 let)

Omalovánka je vhodná pro děti od čtyř do přibližně sedmi či osmi let. Malé děti budou potřebovat pomoc dospělého při stříhání omalovánky a také při sestavení pohyblivého zvířátka.

CELÝ ČLÁNEK

Cute zvířátka počítání

PDF Z EDICE CUTE V E-SHOPU

Pracovní listy pro děti v PDF ke stažení zdarma (3-6 let)

Z barevného papíru jsme vytvořili krásné zelené jarní dekorace s kytičkami. Stačí složit papír do Na osmi stránkách mohou děti vybarvit berušku, autíčka (ta měla u kluků obrovský úspěch), spojují, které předměty a tvary patří k sobě, vytvoří obrázek podle čar a také pomohou popeláři Karlovi roztřídit rozsypané odpadky do tříděného odpadu. Malé děti si procvičí obtahování tvarů. PDF se hodí pro děti od dvou do šesti let. Některé aktivity budou pro dvouleté děti těžké. Zvládnou ale vybarvit berušku nebo autíčka. Šestileté děti si mohou procvičit, do jakých kontejnerů patří papír, plast a sklo, kontejnery mohou vybarvit podle toho, jakou mají barvu ve skutečnosti.

CELÝ ČLÁNEK

Omalovánka květinová víla II. (5-10 let)

V PDF jsou tři listy omalovánky květinové víly. Květinová víla vypadá na první pohled všude stejně, ale na každém listu má trošku jiné šaty. Vybarvovat mohou děti od pěti (možná už od čtyř) let i školáci. Pro starší děti je určena květinová víla s menšími květy, pro pětileté děti je vhodná omalovánka s většími květy.

CELÝ ČLÁNEK

Pracovní listy a omalovánky JARO (3-6 let)

PDF se hodí pro děti od dvou a půl až tří let. Mohou vybarvovat motýlky, spojovat obrázek podle čísel nebo hledat stejné předměty. Černobílé PDF vytisknete na černobílé tiskárně. Děti milují tiskání prstíčky na papír, ale také rády vybarvují nebo spojují. Aktivity si můžete rozdělit na několik dní nebo jimi zabavit několik dětí, sourozenců. 🙂

CELÝ ČLÁNEK

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Jarní prstýnky a náramky k vybarvení (6-10 let)

PDF potěší holčičky i kluky, které milují parádu. Děti mohou vybarvovat obrázky podle své fantazie a vytvořit prstýnky a náramky. PDF obsahuje 2 strany:

  • Strana 1: Velikostně jsou náramky a prstýnky vhodné pro děti do 6 nebo 7 let (záleží na tloušťce ručičky).
  • Strana 2: Velikostně jsou náramky a prstýnky vhodné pro děti od 7 let (záleží na tloušťce ručičky).

CELÝ ČLÁNEK

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart