RECYKLUJEME
Jarní 3D obraz z kartonu: Květiny ve váze (od 2,5 let)
Karolínka a její příběhy
Naučná a zábavná kniha pro děti od 4 do 7 let - všechny znalosti potřebné před nástupem do školy
349 Kč 399 Kč
Obsah
Co jsme vyrobili
Vytvořili jsme 3D obraz květin ve váze. Na obrázku vyčnívá barevná váza, kterou jsme vyrobili z kusu kartonu, temper a soli. Děti okolo vázy nalepily květiny, dotvořily je barevnými středy z kuliček papíru. Celý obrázek jsem nalepila na karton z krabice od vysavače.Jarní 3D obraz z kartonu: Květiny ve váze (od 2,5+)
Pro koho je tvoření určeno
Barvit vázu a lepit květinky zvládnou děti okolo dvou a půl let věku. Možná budou potřebovat drobnou pomoc dospělého. Čtyřleté děti dokáží vyrobit obrázek téměř samy.Co budete potřebovat
- Tempery
- Bílý papír
- Barevné papíry
- Lepidlo
- Nůžky
- Sůl
- Karton ze staré krabice
Jak na to
Nejprve jsem vystřihla z obyčejného papíru šablonu vázy, kterou jsem obkreslila na karton a vystřihla jsem vázu z kartonu. Poté jsem šablonu zmenšila o cca 2 mm na každé straně a obkreslila jsem ji na obyčejný bílý papír. Z barevného papíru jsem vystřihla kytičky a ze žlutého a šedého papíru jsem vyrobila kuličky jako středy květin. Děti nejprve vybarvily vystřiženou vázu. Nanášely na podklad dostatečné množství tempery. Barvy musí být dostatek a musí být mokrá. Hned, jak vybarvily vázu, nasypaly na ni sůl. Vázu jsme nechali uschnout.- Jarní 3D obraz z kartonu: Květiny ve váze (od 2,5+)
- Jarní 3D obraz z kartonu: Květiny ve váze (od 2,5+)
- Jarní 3D obraz z kartonu: Květiny ve váze (od 2,5+)
- Jarní 3D obraz z kartonu: Květiny ve váze (od 2,5+)