Jak vybrat stolní fotbálek pro děti + tip na nákup

Vybíráte stolní fotbálek? Do článku jsem připravila zkušenosti se stolním fotbálkem v mini verzi a také tipy na to, jak stolní fotbálek vybrat.

Stolní fotbálek mini

Obsah

Stolní fotbálek mini: Jak vybrat a na co se zaměřit?

Stolní fotbálek v mini verzi je skvělým dárkem pro děti nebo pro tatínka k Vánocům či k narozeninám. Vybrat správný fotbálek není žádná věda, přesto máte několik možností, jaký stolní fotbálek vybrat. Při výběru se zaměřte na: materiál, kvalitu provedení, nohy (podstavec), montáž a příslušenství. Vezmu to postupně.

  • Materiál: Mini stolní fotbálek se vyrábí převážně z dřevotřísky. Tento materiál nabízí poměrně dobrý poměr ceny a kvality. Fotbálek je bytelný a zároveň za něj nezaplatíte moc peněz. Existují také fotbálky v plastovém provedení. U těchto fotbálků nenajdete klasické kovové tyče s plastovými hráči, ale figurky jsou připevněny na pružině a míček se střílí skrze tyto pružinky. Tento fotbálek může být levnější alternativou ke klasickému mini fotbálku, ale není tak zábavný.
  • Kvalita provedení: Při výběru je potřeba zaměřit se také na kvalitu provedení. U dřevotřískových fotbálků je kvalita provedení poměrně dobrá.
  • Nohy (podstavec): Některé fotbálky mají jakési nohy, jiné jsou rovné bez podstavce. Fotbálky bez podstavce mají lepší stabilitu a můžete s nimi brát i ne na zcela rovné ploše (což je fajn třeba na táboře nebo v posteli 🙂 ).
  • Montáž: U některých fotbálků je v recenzích napsáno, že je nebylo možné smontovat nebo že u nich chyběl návod. Náš domácí fotbálek bylo snadné smontovat. Návod byl přiložen v krabici a montáž jsem zvládla sama během chvilky. Podívejte se na recenzi: Stolní fotbálek Albi mini.
  • Příslušenství: Dobré je, když má fotbálek náhradní míček, alespoň jeden. Ideální však je, když má dva náhradní míčky. Také je dobré, když balení obsahuje náhradní šroubek, kdyby se vám jeden někam zakutálel.
DO E-SHOPU ♥
CISTEDREVO.CZ: E-SHOP S DŘEVĚNÝMI VÝROBKY

♥ Zajímavý sortiment – vypalování na dřevo, tisk na dřevo, chráněná dílna
♥ Doprava zdarma při nákupu nad určitou částku
♥ Krásné dřevěné zboží – hračky, hry, nábytek, potřeby do domácnosti a další
AKCE A SLEVY NA VYBRANÉ PRODUKTY

Druhy mini stolních fotbálků

Stolní fotbálek mini bez nožiček: Tento stolní fotbálek je ideální i pro náročné hráče. Je stabilní, nabízí dobrý poměr ceny a kvality. Náš fotbálek se snadno skládal, má náhradní míček a je vhodný pro děti od šesti let věku. Tento stolní fotbálek jsem pořídila v e-shopu Cistedrevo.cz.

Recenze: Stolní fotbálek Albi mini
Recenze: Stolní fotbálek Albi mini

Stolní fotbálek mini s nožičkami: K některým fotbálkům lze doplnit nohy nebo se prodávají přímo již s vykrojenými nožičkami. Fotbálek je sice vyšší, ale může být nestabilní. Před nákupem je lepší vyzkoušet (pokud máte tu možnost), jak stolní fotbálek stojí, zda se nekýve.

Stolní fotbálek plastový: Tento stolní fotbálek nabízí zcela jiný princip hry. možná, že si jej pamatujete z dětství. K postavičce na pružince pinknete míček a postavička tento míček opět odpinkne k dalšímu hráči. Cílem je strefit se do brány soupeře a co nejvíce nehrávat míčky na své hráče. A to není vůbec snadné.

Youtube

Kde stolní fotbálek koupit?

Stolní fotbálek jsem pořídila v e-shopu Cistedrevo.cz. Vyjma fotbálku zde najdete velký výběr dřevěných hraček pro děti, velký výběr dřevěných her a také krásné vybavení do domácnosti.

STOLNÍ FOTBÁLEK MINI na CISTEDREVO.CZ

Stolní fotbálek mini

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart