Zkušenosti a tipy: Jak vybrat kuličkovou dráhu od 1 roku (od 2 let)

Jakou kuličkovou dráhu vybrat, aby se nerozpadla, byla bezpečná, hravá a kvalitní? Do článku jsem připravila zkušenosti a tipy, které vám pomohou s výběrem kuličkové dráhy pro děti od 1 roku nebo od 2 let věku.

Obsah

Na co se při výběru kuličkové dráhy zaměřit?

Při výběru kuličkové dráhy se zaměřte na kvalitu provedení a na použité materiály. Pro malé děti patří k nejlepším kvalitně a bezpečně zhotovené dřevěné kuličkové dráhy. Dráha by měla mít certifikát potřebný pro hračky od 1 roku, dále by měla mít zajištěné šrouby, dřevo by mělo být dobře opracované, aby se dítě nezranilo. Samotné dráhy by měly být dostatečně široké, kuličky by měly být dostatečně velké, aby je děti nestrkaly do pusy, a použitá barva by se neměla olupovat a měla by být bezpečná (přírodní).

Recenze: Trihorse Maxi kuličková dráha

Při výběru se zajímejte o:

  • Kvalitu materiálu
  • Velikost jednotlivých hracích prvků
  • Použité barvy
  • Certifikáty
  • Poměr ceny a kvality
  • Odolnost

Jaké máte možnosti?

Kuličkové dráhy se vyrábí plastové či dřevěné. Malé děti mají kuličkovou dráhu sestavenou v kuse, starší děti si mohou ze speciální stavebnice vlastní kuličkovou dráhu vytvořit. Pro děti od 1 roku a dvou let věku patří k nejvděčnějším právě dřevěné kuličkové dráhy s bohatým příslušenstvím. Mezi oblíbenými je kuličková dráha Lidl nebo kuličková dráha Little Dutch či kuličková dráha Goki.

🏆PODÍVEJTE SE NA DALŠÍ TIPY DO KATEGORIE HRAČKY (VŠE VYZKOUŠENO – RECENZE + FOTOGRAFIE).🏆

Trihorse kuličková dráha MAXI - jezdítka

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart