8 tipů, jak originálně zabalit dárky pro malé kluky

Jak zabalit originálně a s minimem námahy dárky pro malé kluky? Do článku jsem připravila osm tipů na to,  jaké zvolit autíčka nebo motivy tak, aby bylo lepení a stříhání rychlé, bezbolestné a snadné aneb Šaty dělají člověka, obal zase dárek.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) - VÁNOČNÍ AKCE: PRACOVNÍ LISTY ZDARMA
359 Kč 399 Kč
23 dní (dny) do konce

Obsah

Co jsem vytvořila

Chtěla jsem děti překvapit, ale zároveň jsem chtěl zabalit dárky rychleji než na Vánoce (více o balení vánočních dárků najdete v článku 8 tipů, jak originálně zabalit dárky pro děti k Vánocům). Připravila jsem velmi snadné designy autíček, silnice a dinosaurů. Dětem se dárečky moc líbily. Balení bylo rychlé a snadné.

Časová náročnost

Dárky jsem zabalila do obyčejného hnědého papíru, na který jsem nalepila z barevného papíru obrázky. Všechny motivy jsou snadné a zaberou opravdu jen chviličku času. Na každý dáreček budete potřebovat okolo 10 minut (možná méně).

Co budete potřebovat

  • Obyčejný papír na zabalení dárků (měla jsem hnědý papír z IKEA)
  • Barevné papíry
  • Lepidlo v tyčince
  • Nůžky
  • Izolepu na zabalení dárku
  • Černou fixu a zelenou pastelku nebo fixu

Jak na to

Dárky jsem zabalila do obyčejného hnědého papíru. Z barevného papíru jsem vystřihla čtverce, obdélníky, dinosaury a nalepila jsem je na balíčky. Tentokrát jsem postupovala rychle, volila jsem snadné motivy i design.

1. Autíčko

Budete potřebovat: Auto, okno, kola, vnitřek kol, srdíčko

Nejprve jsem si zkušebně položila na balíček prvky, ze kterých se autíčko skládalo, abych měla přibližné rozvržení. Poté jsem postupně jednotlivé komponenty lepila na dárek.

2. Autobus

Budete potřebovat: Autobus, okno, kola, vnitřek kol

Nejprve jsem si zkušebně položila na balíček prvky, ze kterých se autobus skládal, abych měla přibližné rozvržení. Poté jsem postupně jednotlivé komponenty lepila na dárek.

3. Traktor

Budete potřebovat: Traktor, okno, kola, vnitřek kol, komín

Nejprve jsem si zkušebně položila na balíček prvky, ze kterých se traktor skládal, abych měla přibližné rozvržení. Poté jsem postupně jednotlivé komponenty lepila na dárek.

4. Modré autíčko

Budete potřebovat: Autíčko, okno, kola, vnitřek kol

Nejprve jsem si zkušebně položila na balíček prvky, ze kterých se auto skládalo, abych měla přibližné rozvržení. Poté jsem postupně jednotlivé komponenty lepila na dárek.

5. Dinosaurus

Budete potřebovat: Dinosaura

Na dáreček jsem nalepila dinosaura. Poté jsem fixou domalovala oko a zelenou pastelkou tmavší vykreslení na hřbetu, ocasu a nohách.

6. Tyrannosaurus Rex

Budete potřebovat: Dinosaura

Na dáreček jsem nalepila dinosaura. Poté jsem fixou domalovala oko pusu a zuby. Zelenou pastelkou tmavší vykreslení na hřbetu, ocasu a nohách.

7. Silnice

Budete potřebovat: Černý obdélník, malé bílé obdélníčky

Nejprve jsem si zkušebně položila na balíček prvky, ze kterých se silnice skládala. Poté jsem postupně jednotlivé komponenty lepila na dárek.

8. Formule

Budete potřebovat: Formuli, okno, kola, vnitřek kol, nápis F1

Nejprve jsem si zkušebně položila na balíček prvky, ze kterých se formule skládala, abych měla přibližné rozvržení. Poté jsem postupně jednotlivé komponenty lepila na dárek.

Závěrem

Děti přesně takovéhle dárky milují. Chtěla jsem, aby byly překvapené, ale zároveň jsem nechtěla balit dárečky tak dlouho jako o Vánocích. Zvolila jsem snadné motivy, které fungovaly a ony se na dárky nemohly vynadívat.

DALŠÍ TIPY NA BALENÍ DÁRKŮ

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Přeji vám, ať se hotové dárečky líbí. 🙂

Foto: Mamadodeste.cz

Štítky

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart