8 tipů, jak originálně zabalit dárky pro malé kluky

Jak zabalit originálně a s minimem námahy dárky pro malé kluky? Do článku jsem připravila osm tipů na to,  jaké zvolit autíčka nebo motivy tak, aby bylo lepení a stříhání rychlé, bezbolestné a snadné aneb Šaty dělají člověka, obal zase dárek.

Obsah

Co jsem vytvořila

Chtěla jsem děti překvapit, ale zároveň jsem chtěl zabalit dárky rychleji než na Vánoce (více o balení vánočních dárků najdete v článku 8 tipů, jak originálně zabalit dárky pro děti k Vánocům). Připravila jsem velmi snadné designy autíček, silnice a dinosaurů. Dětem se dárečky moc líbily. Balení bylo rychlé a snadné.

8 tipů, jak originálně zabalit dárky pro malé kluky

8 tipů, jak originálně zabalit dárky pro malé kluky

Časová náročnost

Dárky jsem zabalila do obyčejného hnědého papíru, na který jsem nalepila z barevného papíru obrázky. Všechny motivy jsou snadné a zaberou opravdu jen chviličku času. Na každý dáreček budete potřebovat okolo 10 minut (možná méně).

Co budete potřebovat

  • Obyčejný papír na zabalení dárků (měla jsem hnědý papír z IKEA)
  • Barevné papíry
  • Lepidlo v tyčince
  • Nůžky
  • Izolepu na zabalení dárku
  • Černou fixu a zelenou pastelku nebo fixu

Jak na to

Dárky jsem zabalila do obyčejného hnědého papíru. Z barevného papíru jsem vystřihla čtverce, obdélníky, dinosaury a nalepila jsem je na balíčky. Tentokrát jsem postupovala rychle, volila jsem snadné motivy i design.

1. Autíčko

Budete potřebovat: Auto, okno, kola, vnitřek kol, srdíčko

Nejprve jsem si zkušebně položila na balíček prvky, ze kterých se autíčko skládalo, abych měla přibližné rozvržení. Poté jsem postupně jednotlivé komponenty lepila na dárek.

2. Autobus

Budete potřebovat: Autobus, okno, kola, vnitřek kol

Nejprve jsem si zkušebně položila na balíček prvky, ze kterých se autobus skládal, abych měla přibližné rozvržení. Poté jsem postupně jednotlivé komponenty lepila na dárek.

3. Traktor

Budete potřebovat: Traktor, okno, kola, vnitřek kol, komín

Nejprve jsem si zkušebně položila na balíček prvky, ze kterých se traktor skládal, abych měla přibližné rozvržení. Poté jsem postupně jednotlivé komponenty lepila na dárek.

4. Modré autíčko

Budete potřebovat: Autíčko, okno, kola, vnitřek kol

Nejprve jsem si zkušebně položila na balíček prvky, ze kterých se auto skládalo, abych měla přibližné rozvržení. Poté jsem postupně jednotlivé komponenty lepila na dárek.

5. Dinosaurus

Budete potřebovat: Dinosaura

Na dáreček jsem nalepila dinosaura. Poté jsem fixou domalovala oko a zelenou pastelkou tmavší vykreslení na hřbetu, ocasu a nohách.

6. Tyrannosaurus Rex

Budete potřebovat: Dinosaura

Na dáreček jsem nalepila dinosaura. Poté jsem fixou domalovala oko pusu a zuby. Zelenou pastelkou tmavší vykreslení na hřbetu, ocasu a nohách.

7. Silnice

Budete potřebovat: Černý obdélník, malé bílé obdélníčky

Nejprve jsem si zkušebně položila na balíček prvky, ze kterých se silnice skládala. Poté jsem postupně jednotlivé komponenty lepila na dárek.

8. Formule

Budete potřebovat: Formuli, okno, kola, vnitřek kol, nápis F1

Nejprve jsem si zkušebně položila na balíček prvky, ze kterých se formule skládala, abych měla přibližné rozvržení. Poté jsem postupně jednotlivé komponenty lepila na dárek.

Závěrem

Děti přesně takovéhle dárky milují. Chtěla jsem, aby byly překvapené, ale zároveň jsem nechtěla balit dárečky tak dlouho jako o Vánocích. Zvolila jsem snadné motivy, které fungovaly a ony se na dárky nemohly vynadívat.

DALŠÍ TIPY NA BALENÍ DÁRKŮ

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál do světa a sdílejte jej na sociálních sítích. 

8 tipů, jak originálně zabalit dárky pro malé kluky

8 tipů, jak originálně zabalit dárky pro malé kluky

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Přeji vám, ať se hotové dárečky líbí. 🙂

Foto: Tereza Krček

Tereza Máma do deště

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart