Jak jsem snadno a rychle založila firmu se třemi dětmi

Jak rychle založit firmu, aniž byste museli na úřad? Už podruhé jsem využila služeb veřejně prospěšné společnosti zalozfirmu.cz, díky které si můžete založit firmu nebo živnostenský list. V článku stručně popíšu, jak to funguje a kolik založení firmy stojí.

AKCE DUBEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA + BALÍKOVNA NA ADRESU ZA 30 KČ
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Obsah

Jak založit s.r.o.

Jak založit společnost s ručením omezením? Protože nemám času na zbyt, využila jsem portál zalozfirmu.cz. Veřejně prospěšná společnost si za vyřízení nic neúčtuje. Jinými slovy vám splní váš požadavek úplně zadarmo. Jinak samozřejmě založení firmy něco stojí. Musíte platit notářské poplatky, ověření dokumentů a podobně. Vyjde to přibližně na 7300 Kč.

Na webových stránkách zalozfirmu.cz se registrujete, vyplníte krátký formulář a je to. Poté stačí jen počkat na pokyny, které po založení formuláře obdržíte. Založení firmy může trvat dva až čtyři týdny. Záleží na tom, jak rychle budete postupovat dle instrukcí. Nejprve je potřeba po zkontrolování údajů nechat ověřit dokumenty o souhlasu s umístěním sídla firmy, případně diplomy, máte-li nějaké, plnou moc. Tyto dokumenty zašlete nebo donesete osobně na kontaktní adresu zalozfirmu.cz. Poté zaplatíte poplatky a nakonec základní kapitál. Nikam nemusíte cestovat (vyjma povinného ověření listin, což udělají na poště, kde je Czech Point).

Kolik stojí založit s.r.o.

Níže uvádím zákonné poplatky, poplatky za služby, které budete muset zaplatit tak jako tak (a ještě si všechno budete sami zařizovat).

  • Správní poplatek za vystavení živnostenského listu: 1000 Kč
  • Notářské poplatky: 5445 Kč
  • Správní poplatek za výpis z OR: 121 Kč
  • Ostatní výdaje: 726 Kč
  • Ověření listin: 30 Kč (1 listina)
  • Odeslání dokumentů poštou: 60 Kč (doporučeně)
  • Vlastní kapitál: od 1 Kč
  • CELKEM: cca 7300 Kč

Zalozfirmu.cz reference

S touto společností mám zkušenost dvakrát, kdy jsem zakládala firmu – tedy dvě firmy. Vše proběhlo rychle, perfektně. Jsou spolehliví, spolupracují s Českou spořitelnou (což může začínající podnikatel uvítat, záleží na vás). Firmu mohu stoprocentně doporučit. Ušetřili mi spoustu času a práce. Sama bych společnost zakládala několik týdnů, než bych všechno vyřídila.

Skrze zalozfirmu.cz můžete založit také živnostenský list a akciovou společnost. Živnostenský list jsem kdysi zakládala sama. To je velmi snadné – stačí dojít na živnostenský úřad s občanským průkazem. S akciovou společností zkušenost nemám.

Přeji vám mnoho úspěchů. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Štítky

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart