TEST Jak jsem zkoušela keto diety: Velké srovnání keto diet 2022

Do článku jsem připravila osobní zkušenost s keto dietami. Vyzkoušela jsem dietu od Ketodiet, Ketomix, Chiashake, Slim pasta a také od Daily Mix. Víte, jaká dieta je nejchutnější a jakou keto dietu si vybrat?

Obsah

Jakou vybrat keto dietu?

Keto diet jsem vyzkoušela několik. Některé mi chutnaly více, jiné méně. Při výběru vhodné keto diety je důležité složení potravin. K nejdůležitější složce patří protein. Kvalitní protein je základem pro úspěšné výsledky ketonové diety a je také nositelem dobré chuti. K proteinu se přidává také příchuť, ve sladkých pokrmech také sladidlo nebo například sušené ovoce, ve slaných pokrmech sůl, příchuť a také sušená zelenina.


🏆Ketodiet.cz 98 %🏆

K nejchutnější dietě, kterou jsem vyzkoušela, patří Ketodiet.cz. Tato značka používá kvalitní protein ze západní Evropy. Příchutě pokrmů jsou dobré, chutné, vyvážené. Vyzkoušela jsem balíček Basic pro první fázi diety, který se užívá dva týdny. Také jsem zkusila další potraviny, mezi které patřily čokoládové kuličky, proteinová pomazánka s příchutí karamelu, čokoládové a jahodové proteinové tyčinky, tortillu a také limetkovou šťávu. Tato dieta mi ze všech, které jsem vyzkoušela, chutnala nejvíce. Vybrat si můžete z různých druhů dietních balíčků i různých pokrmů. Ketodiet nabízí ketonovou dietu, která je chuťově velmi dobrá. Pokrmy připravíte snadno a rychle a při pravidelném užívání dieta . Je potřeba dodržovat pravidla, která se s ketonovou dietou pojí – jíst pokrmy z boxu 5x denně a také instrukce z brožury. Dietu objednáte na Ketodiet.cz. Na Ketodiet bývají velké slevy – Black Friday, výprodeje 20 % (někdy 35 %).

SHRNUTÍ: Pro mě velké překvapení a uznání, že ketonová dieta v prášku může chutnat dobře. Kvalitní suroviny z Evropy (nikoli z Číny), skvělé a praktické balení, dobrá kombinace chutí staví Ketodiet na přední místa v ketonových dietách. Tato dieta mi chutnala nejvíce ze všech proteinových diet (ochutnala jsem jich už hodně). Dodání balíčku je rychlé.

KETO DIETA NA 2 TÝDNY BASIC 1.KROK na KETODIET.CZ

Klady
 • Kvalitní složení z prvotřídních surovin
 • Snadná a rychlá příprava
 • Různorodé pokrmy a příchutě
 • Můžete si vybrat i jiné balíčky (například pouze shake)
 • Dobrá chuť všech produktů
 • Jednoduchost dietu dodržovat
Zápory
 • Vyšší cena (v porovnání s konkurencí cenu vyvažuje dobrá chuť a kvalitnější složení)

Chiashake.cz 95 %

Značka Chiashake nabízí zajímavé příchutě shakeů. Vybrat si můžete pistáciový, kávový i klasickou jahodu či vanilku. Pokrmy jsou chuťově dobré, výběr potravin není tak velký jako u jiných značek. Chiashake se zaměřuje zejména na proteinové koktejly s chia semínky, pudinky a kaše s chia semínky a na zeleninové polévky. Dietní balíček na týden objednáte pouze v e-shopu Chiashake.cz. Na výběr máte řadu pokrmů, cenově výhodných balíčků, čajů a také kapslí, které podporují hubnutí. E-shop odešle zboží velmi rychle, dobře jej zabalí a ještě navíc k nákupu dostanete malý dáreček. 🙂

SHRNUTÍ: Dietní balíček na týden mě velmi mile překvapil. Všechna jídla mi chutnala, byla dobrá. Líbilo se mi, že si můžu vybrat jaké příchutě jídel chci. Příprava jídel je snadná, rychlá a zvládne ji úplně každý. Součástí objednávky byl také smart shaker, který vám usnadní spoustu práce, navíc do něj můžete schovat jednu porci prášku, což je skvělé na cesty.

KETO DIETA od CHIASHAKE.CZ

Klady
 • Rychlá příprava
 • Jídla a nápoje mají velmi dobrou chuť.
 • Skvělý shaker, který šetří čas s přípravou.
 • Vynikající proteinové tyčinky – chuťově moc dobré.
 • Pokrmy zasytí.
Zápory
 • Cena (trošku dražší než od konkurence, ale za vyšší cenu kupujete výrazně lepší chuť)
 • Menší výběr potravin
 • Chia semínka ve sladkých pokrmech (nemusí každému vyhovovat)

Slimpasta.cz 85 %

Hotové konjakové těstoviny s omáčkou nebo konjaková rýže. Na pokrmy se zaměřuje značka Slimpasta. Těstoviny můžete zakoupit s omáčkou nebo samotné. Příprava pokrmů je snadná a rychlá. Chuť je výrazná a specifická a nemusí každému na sto procent vyhovovat. Všechna hlavní jídla splňují přísné výživové hodnoty pro ketonovou dietu. Ochutnávkové balíčky zakoupíte přímo na Slimpasta.cz, kde jsou na proteinové potraviny velké (až 50% slevy). Odeslání je rychlé a do dvou dní budete mít zboží doma. Zboží bylo zabaleno v krabici a vyplněno sáčky se vzduchem, aby se při přepravě nic nepoškodilo.

SHRNUTÍ: Ochutnávkové balíčky obsahují zajímavou kombinaci potravin, díky které ochutnáte od každého něco. Sami si můžete vybrat, zda dáte přednost hotovým pokrmům, nebo zda budete chtít sami vařit a své jídlo doplníte o konjakové nudle či rýži.

KETO DIETA od SLIMPASTA.CZ

Klady
 • Tato dieta je nízkosacharidová, je připravená rychle.
 • Na výběr máte z několika druhů pokrmů.
 • Cena – dieta není drahá a jsou na ni velké akce.
Zápory
 • Chuť (někomu může chuť vyhovovat, jinému tato dieta nemusí chutnat a možná, že bude potřeba si na ni zvyknout).
 • Malý výběr jídel

Ketomix.cz 78 %

Vyzkoušela jsem ochutnávkový balíček Ketomix na jeden týden. V balíčku bylo několik druhů rozmanitých jídel – koktejly, kaše, polévky, těstoviny, tyčinky. Příprava pokrmů je snadná a rychlá. Chuť mě neoslovila, ale někomu mohou jídla chutnat. Proteinová dieta s Ketomix funguje, ale je potřeba dodržovat přesná pravidla a jíst jen předepsané potraviny v předepsaném množství. Ochutnávkový týdenní balíček je skvělým pomocníkem pro ty, kteří s ketónovou dietou začínají a chtějí si vyzkoušet různé pokrmy a příchutě. Ochutnávkový balíček pořídíte na Ketomix.cz, kde jsou velké slevy až 50 %.

SHRNUTÍ: S týdenním balíčkem si můžete vyzkoušet, jak jednotlivé pokrmy chutnají a také poznáte, zda je pro vás ketonová dieta tou pravou volbou. Jídla se připravují velmi snadno, dochutit je můžete podle pravidel keto diety tak, jak vám to bude vyhovovat. Dodání balíčku bylo velmi rychlé.

OCHUTNÁVKOVÝ BALÍČEK na KETOMIX.CZ

Klady
 • Několik jídel a příchutí
 • Rychlá a snadná příprava
 • Zabaleno po jedné porci vyjma nápoje
Zápory
 • Některé příchutě si nemůžete vybrat
 • Chuť (každému vyhovuje a chutná něco jiného)

Dailymix.cz 75 %

Pokrmy navazují na ketonovou dietu od Ketomix. Složení jídel i chuť jsou velmi podobné jako u Ketomix.cz. Daily mix nabízí těstoviny, proteinové koktejly nebo proteinové kapsičky. Jídla připravíte velmi rychle a snadno. Chuť mě neoslovila, ale každému může chutnat něco jiného. Od Dailymix jsem vyzkoušela ochutnávkový balíček 35 porcí. Ochutnávkový balíček zakoupíte přímo na DailyMix.cz, kde jsou na proteinové potraviny velké (až 50% slevy). Odeslání je rychlé a do dvou dní budete mít zboží doma. Zboží bylo zabaleno v krabici a vyplněno sáčky se vzduchem, aby se při přepravě nic nepoškodilo.

SHRNUTÍ: Ochutnávkový balíček obsahuje rozmanité druhy potravin, které jsou vhodné při low carb dietě. V jednom balíčku najdete instantní těstoviny, rizoto, oříškový krém, polévku, koktejl i proteinové jogurtové kapsičky. Na chuť je potřeba si zvyknout.

OCHUTNÁVKOVÝ BALÍČEK 35 PORCÍ na DAILYMIX.CZ

Klady
 • Tato dieta je nízkosacharidová, je připravená rychle.
 • Na výběr máte z několika druhů pokrmů.
 • Jídla můžete jíst k snídani, obědu, svačině i k večeři.
 • Cena – dieta není drahá a jsou na ni velké akce.
Zápory
 • Chuť (někomu může chuť vyhovovat, jinému tato dieta nemusí chutnat a možná, že bude potřeba si na ni zvyknout).
 • Menší výběr potravin

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Štítky

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart