KOJENECKÉ POTŘEBYTESTUJEME

IKEA SMASKA: Talíře a misky pro děti

Design misek a talířů je obyčejný, nenadchne, neurazí. Funkčně jsou misky i talíře perfektní. Můžete je umývat v myčce nádobí, nerozbijí se, vydrží nešetrné zacházení a povrch se neolupuje, neničí. Jídlo v nich můžete ohřívat v mikrovlnné troubě.

Misky a talíře se dají štosovat do sebe a šetří při uskladnění místo. Nádobí pro děti představuje výborný poměr ceny a kvality. Do misek můžete dát křupky, piškoty i teplou polévku, stejně jako do talíře, který je spíše mělký, ale díky vyvýšeným okrajům pojme hodně omáčky nebo polévku. Talíře a misky nemají ze spodní strany příchytky, aby držely na stole. Prodávají se vždy v balení po třech kusech. Zakoupíte balení talířů po třech kusech (modrá, zelená oranžová) a balení misek po třech kusech (modrá, želená, oranžová).

8.5 Celkové hodnocení
IKEA SMASKA

Cenově dostupné misky se při pádu na zem nerozbijí a lze je umýt v myčce nádobí.

Poměr ceny a kvality
8
Kvalita provedení
8
Údržba
10
Životnost
8
Klady
  • Skladné
  • Lze používat v myčce nádobí i mikrovlnné troubě.
  • Nerozbije se.
Zápory
  • Nepěkný vzhled

Foto: Tereza Krček

Máma do deště (Tereza Krček)

Mít dvě děti krátce po sobě, to není jen tak. Jako máma vím, jak je náročné trávit s nimi celý den, a proto jsem vytvořila blog, který pomůže rodičům děti zabavit, ať už kreativní činností, nebo zajímavou hračkou. Chtěla bych, aby se děti přirozeně rozvíjely, uměly si v budoucnu udělat na věci svůj názor a aby znalosti využívaly jako propojené nádoby, neukládaly je "do škatulek", které nikdy naplno nevyužijí. Tenhle přístup jsem se naučila během studia PhD. na studijních zahraničních pobytech ve Vídni a v texaském Austinu. Chtěla bych, aby se děti s kreativním myšlením seznámily už jako malí drobci, protože v životě se jim to bude mockrát hodit.