PDF ZDARMA

Jízdenky na hraní pro děti ke stažení zdarma v PDF

Děti se dostávají do věku, kdy si rády začínají na něco nebo na někoho hrát. A proto, že milují vlaky, mašinky, auta a autobusy, hrajeme si často na průvodčího nebo výpravčí. V článku si můžete stáhnout jízdenky pro děti v PDF zdarma.

AKCE DUBEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA + BALÍKOVNA NA ADRESU ZA 30 KČ
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Obsah

Co v PDF najdete

PDF obsahuje barevné jízdenky ke stažení na vlak (strana 1) a na autobus (strana 2). Jestli doma nemáte barevnou tiskárnu, můžete si jízdenky vytisknout v černobílé verzi (strana 3 a 4). Černobílé jízdenky můžete vytisknout na barevný nebo bílý papír. Barevnou verzi jízdenek tiskněte na obyčejný kancelářský papír.

Jízdenky na hraní ke stažení zdarma

Jízdenky na hraní ke stažení zdarma

Podívejte se na fotogalerii

Co budete potřebovat

  • PDF k vytištění
  • Nůžky
 

Jak na výrobu jízdenek

Postup je velmi snadný. PDF vytisknete, jízdenky vystřihnete a jde se hrát. Děti je mohou proděravět kleštičkami, děrovačkou na vyrábění (my máme ozdobné děrovačky, se kterými zvládne pracovat i malé dítě). Při nástupu do autobusu nebo vlaku, který u nás tvoří čtyři židle narovnané po dvou ve dvou řadách, pan průvodčí proděraví jízdenku a pustí cestujícího sednout na židli.

Děti si takhle vydrží hrát poměrně dlouho. 🙂

PDF KE STAŽENÍ ZDARMA

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz, Zdroj: autorský článek

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart