PDF ZDARMA

Jízdenky na hraní pro děti ke stažení zdarma v PDF

Děti se dostávají do věku, kdy si rády začínají na něco nebo na někoho hrát. A proto, že milují vlaky, mašinky, auta a autobusy, hrajeme si často na průvodčího nebo výpravčí. V článku si můžete stáhnout jízdenky pro děti v PDF zdarma.

Obsah

Co v PDF najdete

PDF obsahuje barevné jízdenky ke stažení na vlak (strana 1) a na autobus (strana 2). Jestli doma nemáte barevnou tiskárnu, můžete si jízdenky vytisknout v černobílé verzi (strana 3 a 4). Černobílé jízdenky můžete vytisknout na barevný nebo bílý papír. Barevnou verzi jízdenek tiskněte na obyčejný kancelářský papír.

Jízdenky na hraní ke stažení zdarma

Jízdenky na hraní ke stažení zdarma

nahoru ↑

Podívejte se na fotogalerii

nahoru ↑

Youtube

nahoru ↑

Co budete potřebovat

  • PDF k vytištění
  • Nůžky
Pracovní sešit Moje první čísla - PDF koupíte na e-shop.mamadodeste.cz

Pracovní sešit Moje první čísla – PDF koupíte na e-shop.mamadodeste.cz

KOUPIT PDF V E-SHOPU za 45 Kč

nahoru ↑

nahoru ↑

Jak na výrobu jízdenek

Postup je velmi snadný. PDF vytisknete, jízdenky vystřihnete a jde se hrát. Děti je mohou proděravět kleštičkami, děrovačkou na vyrábění (my máme ozdobné děrovačky, se kterými zvládne pracovat i malé dítě). Při nástupu do autobusu nebo vlaku, který u nás tvoří čtyři židle narovnané po dvou ve dvou řadách, pan průvodčí proděraví jízdenku a pustí cestujícího sednout na židli.

Děti si takhle vydrží hrát poměrně dlouho. 🙂

PDF KE STAŽENÍ ZDARMA

Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Tereza Krček

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart