PDF ZDARMA
PDF K VYTIŠTĚNÍTVOŘENÍ 2+TVOŘENÍ 3+TVOŘENÍ 4+TVOŘENÍ 5+VYRÁBÍME

Jízdenky na hraní pro děti ke stažení zdarma v PDF

Děti se dostávají do věku, kdy si rády začínají na něco nebo na někoho hrát. A proto, že milují vlaky, mašinky, auta a autobusy, hrajeme si často na průvodčího nebo výpravčí. V článku si můžete stáhnout jízdenky pro děti v PDF zdarma.

Co v PDF najdete

PDF obsahuje barevné jízdenky ke stažení na vlak (strana 1) a na autobus (strana 2). Jestli doma nemáte barevnou tiskárnu, můžete si jízdenky vytisknout v černobílé verzi (strana 3 a 4). Černobílé jízdenky můžete vytisknout na barevný nebo bílý papír. Barevnou verzi jízdenek tiskněte na obyčejný kancelářský papír.

Jízdenky na hraní ke stažení zdarma

Jízdenky na hraní ke stažení zdarma

Podívejte se na fotogalerii

Youtube

Co budete potřebovat

  • PDF k vytištění
  • Nůžky

 

Pracovní sešit Moje první čísla - PDF koupíte na e-shop.mamadodeste.cz

Pracovní sešit Moje první čísla – PDF koupíte na e-shop.mamadodeste.cz

KOUPIT PDF V E-SHOPU za 45 Kč

Jak na výrobu jízdenek

Postup je velmi snadný. PDF vytisknete, jízdenky vystřihnete a jde se hrát. Děti je mohou proděravět kleštičkami, děrovačkou na vyrábění (my máme ozdobné děrovačky, se kterými zvládne pracovat i malé dítě). Při nástupu do autobusu nebo vlaku, který u nás tvoří čtyři židle narovnané po dvou ve dvou řadách, pan průvodčí proděraví jízdenku a pustí cestujícího sednout na židli.

Děti si takhle vydrží hrát poměrně dlouho. 🙂

PDF KE STAŽENÍ ZDARMA

 

Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Tereza Krček

Máma do deště (Tereza Krček)

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme. Zajímá vás více? Klikněte na ikonu domečku.