PDF ZDARMA

Hodiny pro děti: PDF ke stažení zdarma

Naučit se hodiny není nic snadného. Vyrobila jsem dětem papírové hodiny, které jim učení usnadní. Martínek se učí zatím pouze celé hodiny, a k tomu mu tyto domácí, papírové, poslouží velmi dobře. Papírové hodiny jsou pomůckou pro všechny děti, a proto si je můžete stáhnout zdarma. V článku najdete odkaz.
KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY (AKCE DOPRAVA 10 KČ)
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Co je součástí PDF

V PDF najdete jednu stranu s hodinami a třemi druhy ručiček. Vybrat si můžete červené nebo modré ručičky. Kdyby se vám barvy nelíbily, můžete si vytvořit vlastní barevnou kombinaci. K tomu slouží bílé ručičky. Zkoušela jsem je vybarvit fialovou voskovkou a zalaminovat.

Co budete potřebovat k výrobě hodin

  • PDF s hodinami
  • Laminovačku
  • Folii 100 mic
  • Průchodku nebo suchý zip, případně nýtek
Hodiny pro děti: Denní doba v PDF

Hodiny pro děti: Denní doba v PDF

KOUPIT PDF V E-SHOPU ZA 30 KČ

Jak na to

Hodiny jsem vytiskla, vybarvila jsem ručičky v prvním případě, u druhých hodin jsem použila modrou ručičku. Listy jsem zalaminovala a vystřihla. Nakonec jsem připevnila ručičky. Nabízí se několik možností:
  • Suchý zip – tato možnost je nejjednodušší. Není tak dokonalá jako spojení nýtem nebo průchodkou, ale je snadná. Stačí nastříhat suchý zip a nalepit jej na hodiny, na ručičky a spojit je.
  • Nýtek – do středu hodin udělejte díru, stejně jako do ručiček. Spojte díly nýtkem a zatlučte kladivem.
  • Průchodka – do středu hodin udělejte díru, stejně jako do ručiček. Spojte díly průchodkou a zatlučte kladivem. Tento způsob patří k nejlepším. Doporučuji ale vybrat co nejmenší průchodku. Méně než 6 mm.
  • Patentek  – do středu hodin udělejte díru, stejně jako do ručiček. Spojte díly patentkem. Patentek při spojování moc nedoporučuji. Vypadává.

Youtube

PDF KE STAŽENÍ ZDARMA

Hodiny pro děti: Denní činnosti v PDF

Hodiny pro děti: Denní činnosti v PDF

KOUPIT PDF V E-SHOPU ZA 35 KČ

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz
Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart