Had z řetězu z barevného papíru

Řetěz z barevného papíru patří na Vánoce k hlavním vánočním dekoracím. Avšak co z něj vyrobit během roku? Vyzkoušejte například hada. Jak na to, najdete v článku.

AKCE DUBEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA + BALÍKOVNA NA ADRESU ZA 30 KČ
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho je tvoření určeno

Vyrábění je vhodné pro děti od přibližně pěti let věku. I když se lepení řetězu zdá snadné, tak děti často ve čtyřech letech neumí slepit z papíru kolečko, a to je klíčové k vytvoření hada. Školáci mohou hada dekorovat fixami podle své vlastní fantazie.

Had z řetězu z barevného papíru
Had z řetězu z barevného papíru

Co budete potřebovat

  • Barevné papíry
  • Fixy
  • Lepidlo
  • Nůžky
Pracovní listy pro předškoláky

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Z barevného papíru jsme nastříhali proužky. Lepší je, když jsou proužky kratší (cca 10-12 cm). Z barevného papíru jsem vystřihla hlavu a špičku ocasu hada. Z proužků jsme slepili kolečka a z nich řetěz. Řetěz můžete dekorovat fixami podle fantazie. Dekorování je pro malé děti opravdu složité, ale starším dětem se bude zamlouvat, protože si mohou vyrobit hada podle vlastní fantazie. Nakonec jsme na řetěz nalepili hlavu a také ocas. Na hlavičku jsme nalepili oči a jazyk.

Had z řetězu z barevného papíru
Had z řetězu z barevného papíru

Závěrem

Toto vyrábění děti moc bavilo, ale výsledek je doslova nadchl. Tvoření doporučuji pro milovníky zvířátek a nejen pro ně. 🙂

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart