DOPORUČUJI
HRAČKY DO 12 MĚSÍCŮHRAČKY OD 1 ROKU DO 3 LETHRAJEME SITIPY NA DÁRKY

FISHER-PRICE Pejskův stoleček Smart Stages s texty CZ/EN

Dlouho očekávaný vánoční dárek naplnil to, v co jsme doufali. Zabavil dítě. Třikrát hurá. U hračky vydrží Martínek i 20 minut. Pouštíme stoleček v češtině i angličtině. Nohy lze sundat, takže dítě může hrací panel kamkoli odnést.

Obsah

Pro koho je hračka určena

Stoleček je vhodný pro děti od šesti měsíců do tří let. Nevím, jestli půl roční dítě stoleček využije, spíše ne. Osmiměsíční dítě si do pusy strčí mobilní telefon, který je součástí balení. Od deseti měsíců dítě začne stolek poznávat. Dobré je, že se s ním zabaví i dvouleté batole. Proto pokud máte děti věkově blízko sobě, mohou si hrát obě. Pokud se o hračku nezačnou přetahovat. 🙂

nahoru ↑

Čemu se dítě naučí?

Stoleček nabízí tři úrovně.

 • První úroveň: Pojďme si hrát – je koncipována pro nejmenší děti, které se naučí například, co znamená „rozsvítit“, „zhasnout“, kde je koník, ovečka, kravička.
 • Druhá úroveň: Pojďme se naučit nové věci a v angličtině – zde se dítě seznámí s prvními anglickými slovy. Pravda, není jich mnoho, ale na začátek to je slušný start.
 • Třetí úroveň: Budeme si na něco hrát – stolek se rozpovídá o zoo, tržišti, zvířátkách.

Uprostřed stolečku stojí plastový telefon, který je nejslabším článkem celé hračky. Nic nedělá. Plní pouze funkci nepovedené plastové makety. U telefonu je tlačítko se symbolem sluchátka, které po zmáčknut vypráví telefonní rozhovor.

Podívejte se do videa, které jsem připravila:

Krásná hračka, která se, hlavně pro sourozence, vyplatí. U nás doma to je jako v herně, pořád něco hraje, bliká, svítí, ale co dělat, když se to dětem tak líbí? Stoleček je nádherný a jsem ráda, že ho máme. Postupem času se prodává stále dráž a dráž, tak je umění sehnat ho výhodně.

Stoleček je skvělý a koupíte ho levně v hračkárně Mrakyhraček.cz, kde bývá v akci do 1600 Kč. Dražší stolík koupíte na Alze, na Mall.cz a na 4kids.cz (okolo 1800 Kč).

Pejskův stoleček na MRAKYHRAČEK.CZ

 

PS: Občas sundám ze stolečku nohy, aby si s ním děti mohly hrát například na gauči. Nohy lze snadno odepnout a zase lehce zacvaknout. Stolek vydrží i hrubé zacházení (vyzkoušeno). Unese dvě děti (také vyzkoušeno).

9.5 Hodnocení
Pejskův stoleček Smart Stages s texty

Krásná zvuková hračka dítě zabaví na poměrně dost dlouhou dobu. Odradit vás může vyšší cena, ale stoleček za to stojí

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Údržba
8
Životnost
10
KLADY
 • Nohy lze sundat a hrací panel odnést.
 • Mluví anglicky a česky.
 • Zakoupíte různé jazykové mutace (slovenština a angličtina).
 • Rozvíjí jemnou motoriku dítěte.
 • Hraje a svítí (což může někdo považovat za nevýhodu).
ZÁPORY
 • Špatně se myje.
 • Telefon uprostřed panelu nic neumí - nelze zmáčknout tlačítka, nehraje. Mohl by být vylepšen.
 • Vysoká cena.
User Rating: Be the first one!

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Tereza Krček

Máma do deště (Tereza Krček)

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme. Zajímá vás více? Klikněte na ikonu domečku.

Mamadodeste.cz
Logo